Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

qwertyxxx, chyba już nie masz co szukać dziewczyny skoro uważasz, że wszystkiemu winne jest podejście kobiet ;) Naprawdę to czuć jak ktoś na starcie jest negatywnie nastawiony.

 

A tak poza tym - ludzie jakoś normalnie wchodzą w związki i nie żalą się na forach, że kobiety są złe. Więc skoro macie problemy to je rozwiążcie i wtedy dopiero bierzcie się za poważny związek.

 

No że łatwiej wyrwać dziewczynę na seks niż na kino czy coś podobnego to jest podejście kobiet. No bo jaki dają wybór? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, chyba już nie masz co szukać dziewczyny skoro uważasz, że wszystkiemu winne jest podejście kobiet ;) Naprawdę to czuć jak ktoś na starcie jest negatywnie nastawiony.

 

A tak poza tym - ludzie jakoś normalnie wchodzą w związki i nie żalą się na forach, że kobiety są złe. Więc skoro macie problemy to je rozwiążcie i wtedy dopiero bierzcie się za poważny związek.

 

No że łatwiej wyrwać dziewczynę na seks niż na kino czy coś podobnego to jest podejście kobiet. No bo jaki dają wybór? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa:

powiedzcie mi czy nie jest tak, co zaczynam np. u siebie zauważać, że facet czuje większą presją w związku, ze względu na to że on ma być "mężczyzną" itp. silniejsza płeć... dlatego osoba o niższym poczuciu własnej wartości po prostu boi się czy sobie w związku poradzi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa:

powiedzcie mi czy nie jest tak, co zaczynam np. u siebie zauważać, że facet czuje większą presją w związku, ze względu na to że on ma być "mężczyzną" itp. silniejsza płeć... dlatego osoba o niższym poczuciu własnej wartości po prostu boi się czy sobie w związku poradzi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, tak juz jest, zle Ci sie nie wydaje, jak sie dziwie, ze masz w ogole, co do tego watpliwosci.

 

-- 11 mar 2013, 22:13 --

 

A ja się boję że w tym wątku mogę posiedzieć zbyt długo..:/

 

oby tak się nie stało.

 

a podchodzisz do dziewczyn? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, tak juz jest, zle Ci sie nie wydaje, jak sie dziwie, ze masz w ogole, co do tego watpliwosci.

 

-- 11 mar 2013, 22:13 --

 

A ja się boję że w tym wątku mogę posiedzieć zbyt długo..:/

 

oby tak się nie stało.

 

a podchodzisz do dziewczyn? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa:

powiedzcie mi czy nie jest tak, co zaczynam np. u siebie zauważać, że facet czuje większą presją w związku, ze względu na to że on ma być "mężczyzną" itp. silniejsza płeć... dlatego osoba o niższym poczuciu własnej wartości po prostu boi się czy sobie w związku poradzi...?

Urok niskiej samooceny,jak z takim wrażeniem można chcieć być w związku,z takimi myślami?

By wpaść w większe g*wno?

 

 

I czego tu oczekują zebrani panowie od związku, jaki jest cel by wejść w związek? I co ważne,mamy w sobie tyle odpowiedzialności by poradzić sobie z własną osobą i ewentualnie w gorszych momentach,kryzysach - drugą?

Jeśli nie,to niema co próbować, i pracować,pracować nad własną osobą i problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa:

powiedzcie mi czy nie jest tak, co zaczynam np. u siebie zauważać, że facet czuje większą presją w związku, ze względu na to że on ma być "mężczyzną" itp. silniejsza płeć... dlatego osoba o niższym poczuciu własnej wartości po prostu boi się czy sobie w związku poradzi...?

Urok niskiej samooceny,jak z takim wrażeniem można chcieć być w związku,z takimi myślami?

By wpaść w większe g*wno?

 

 

I czego tu oczekują zebrani panowie od związku, jaki jest cel by wejść w związek? I co ważne,mamy w sobie tyle odpowiedzialności by poradzić sobie z własną osobą i ewentualnie w gorszych momentach,kryzysach - drugą?

Jeśli nie,to niema co próbować, i pracować,pracować nad własną osobą i problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny86, ze mną na spacer to może by i poszły... chociaż tyle, minimalny postęp... z Tobą pewnie też zresztą:)

 

Urok niskiej samooceny,jak z takim wrażeniem można chcieć być w związku,z takimi myślami?

By wpaść w większe g*wno?

całe życie nie zamierzam być prawiczkiem i żyć w samotności.

to co napisałem ma na celu zlokalizowanie problemu.

 

i

i pracować,pracować nad własną osobą i problemami.
poszedłem na terapię, może jak to co napisałem wyżej i do czego się odnosisz lepiej przemyślę, to się stanie tematem jednej sesji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresyjny86, ze mną na spacer to może by i poszły... chociaż tyle, minimalny postęp... z Tobą pewnie też zresztą:)

 

Urok niskiej samooceny,jak z takim wrażeniem można chcieć być w związku,z takimi myślami?

By wpaść w większe g*wno?

całe życie nie zamierzam być prawiczkiem i żyć w samotności.

to co napisałem ma na celu zlokalizowanie problemu.

 

i

i pracować,pracować nad własną osobą i problemami.
poszedłem na terapię, może jak to co napisałem wyżej i do czego się odnosisz lepiej przemyślę, to się stanie tematem jednej sesji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym wieku i ze slabosciami wszedlbym jedynie w luzny zwiazek, to znaczy spotykanie sie i mile spedzanie czasu, nabieranie doswiadczenia bez cisnien.

trudno powiedziec czy najpierw terapia, bo co teoria moze pomoc? moze cos moze nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×