Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zasiłek rehabilitacyjny


bojący dudek

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie pisałam o sobie na ogólnym forum robię to po raz pierwszy i nie wiem jak to się robi ,wiem tylko ,że mój świat się zawalił i nie chce mi się żyć nie mam też z kim pogadać ,mam strasznego doła.Byłam już na terapii grupowej i dopiero teraz wiem ile mam problemów ze sobą .Jutro idę na komisję o zasiłek rehabilitacyjny to dla mnie żyć albo nie.To będzie jedyne zródło utrzymania.Trzymajcie kciuki. Zapomniałam napisać rozpoznania to F 43.2.jeśli nic nie wyjdzi to chyba nie mam wyjścia,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie pisałam o sobie na ogólnym forum robię to po raz pierwszy i nie wiem jak to się robi ,wiem tylko ,że mój świat się zawalił i nie chce mi się żyć nie mam też z kim pogadać ,mam strasznego doła.Byłam już na terapii grupowej i dopiero teraz wiem ile mam problemów ze sobą .Jutro idę na komisję o zasiłek rehabilitacyjny to dla mnie żyć albo nie.To będzie jedyne zródło utrzymania.Trzymajcie kciuki. Zapomniałam napisać rozpoznania to F 43.2.jeśli nic nie wyjdzi to chyba nie mam wyjścia,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bojący dudek, witaj, trzymam kciuki za jutrzejszą komisję ;)
Niestety nie otrzymałam pomocy od ZUS i nie mam już chyba żadnej perspektywy by móc dalej egzystować ,odpowiedz młodej pani orzecznik była krótka taką chorobę ma połowa polaków,dlatego żyjemy w państwie depresyjnym.Będę pisała odwołanie lecz już wiem ,że przegram.Mam wielkiego dola i myślę sobie co dalej!

 

-- 26 lut 2013, 19:16 --

 

Chciałam też bardzo podziękować za trzymanie kciuków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bojący dudek, witaj, trzymam kciuki za jutrzejszą komisję ;)
Niestety nie otrzymałam pomocy od ZUS i nie mam już chyba żadnej perspektywy by móc dalej egzystować ,odpowiedz młodej pani orzecznik była krótka taką chorobę ma połowa polaków,dlatego żyjemy w państwie depresyjnym.Będę pisała odwołanie lecz już wiem ,że przegram.Mam wielkiego dola i myślę sobie co dalej!

 

-- 26 lut 2013, 19:16 --

 

Chciałam też bardzo podziękować za trzymanie kciuków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciała lecz mam niestety już 53 lata ,a w tym wieku to żeby dostać jakąś pracę to musisz mieć grupę inwalidzką.

Moje CV rozniosłam w setki egzemplarzy,wpisałam się na pracuj .pl jako niania też jestem lecz teraz mam depresje, ale jak by sie ktoś odezwał to ruszam od razu.Chociaż nie wiem czy dam radę Boję się że sobie nie poradzę ,przecież nie umiem sobie poradzić ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciała lecz mam niestety już 53 lata ,a w tym wieku to żeby dostać jakąś pracę to musisz mieć grupę inwalidzką.

Moje CV rozniosłam w setki egzemplarzy,wpisałam się na pracuj .pl jako niania też jestem lecz teraz mam depresje, ale jak by sie ktoś odezwał to ruszam od razu.Chociaż nie wiem czy dam radę Boję się że sobie nie poradzę ,przecież nie umiem sobie poradzić ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (tak, szukałam w internetach, ale mam ogromne problemy ze zrozumieniem tego bełkotu): czy będąc zatrudniona na podstawie umowy cywilno-prawnej (zlecenie) mam prawo do ubiegania się o zasiłek rehabilitacyjny na czas podjęcia leczenia w formie terapii na oddziale dziennym leczenia nerwic?

 

Nie wiem już sama, co z sobą zrobić. Nie stać mnie na trzymiesięczny bezpłatnu urlop, bo zwyczajnie zginę z braku środków do życia.

Chciałabym bardzo poddać się terapii.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×