Skocz do zawartości
Nerwica.com

PODRÓŻE w dzikie kraje


korres1

Rekomendowane odpowiedzi

W Chorwacji lodów nie jadłam, ale np. w Serbii i Albanii sa jakieś dziwne, takie tłuste i strasznie słodkie... Choć fakt, nie żałują ich i są tanie jak barszcz.

 

Co do Ukrainy i braku wody... Zajechałam kiedyś do Drohobycza do hotelu z koleżanką. 27 stopni, my brudne po podróży, w jedynym hotelu w mieście prosimy o pokój. Pokoje były tylko z łazienką. Zapłaciłyśmy, wchoidzimy pod prysznic... Wody nie ma. Nie spowodowało to oczywiście, że oddali nam część kasy (w ogóle nie wiedzieli o czym mówimy :D ). Po chwili szeroko usmiechnięta weszła sprzątaczka z karafką pełną wody...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:34 pm ]

Dla mnie w obecnej sytuacji finansowej wszystko jest drogie :?

 

NIe wiem jak jest na Ukrainie, ale na Białorusi wszędzie można pojechać stopem (oczywiście nie jedź sama), a namiot można rozbić nad rzeką lub jeziorem na dziko - jest tam tego mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Ukrainy i braku wody...

He, he, he. Polecam hotel "Kniażyj" na ulicy Wołodymyra Wyłykowo we Lwowie. Jest to stare przedszkole przerobione na "hotel" ;):mrgreen::mrgreen:

Pojechaliśmy w październiku. Wody prawie w ogóle nie było. A jeżeli się pojawiła w kranie, to była lodowata. Powiedzmy, że przez ten tydzień przeszłam pierwszy stopień wtajemniczenia dla morsów :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Zupełnie inna bajka to hotel "Edem" w Krzemieńcu. Tam luksusy: dwuosobowe pokoje z łazienką [i ciepłą wodą w kranie!!!], telewizor itd. Spało się cudnie, ale w nocy miejscowi obrabowail nasz autokar :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Skończyło się na wybitej szybie, skradzionym magnetowidzie autokarowym oraz statywie do aparatu fotograficznego.

 

a Gdzie ten hotel we Lwowie doikładnie?

 

I ile kosztowały lukjsusy w Krzemieńcu? (postaram się nie zabierać ze sobą kosztowności:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalekie kraje mi się czasem marzą, ale narazie odkrywam Polskę. Nawet w czasie weekendowego wypadu można zobaczyć miejsca magiczne, ciekawe, "egzotyczne".Mam cała listę miejsc które muszę jeszcze zwiedzić, potem może jeśli finanse pozwolą pojedziemy gdzieś dalej.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:34 am ]

Dalekie kraje mi się czasem marzą, ale narazie odkrywam Polskę. Nawet w czasie weekendowego wypadu można zobaczyć miejsca magiczne, ciekawe, "egzotyczne".Mam cała listę miejsc które muszę jeszcze zwiedzić, potem może jeśli finanse pozwolą pojedziemy gdzieś dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiam podróże :) Bardzo lubię polskie góry, uwielbiam przecierać nowe szlaki. Im trudniejsze tym lepsze.

 

A jeśli chodzi o podróże zagraniczne to właśnie jutro wyjeżdżam do Bułgarii na dwa tygodnie :D

 

... wodę wyłączają okresowo, a dzieci jak zobaczą polskie tablice, to biegną po cukierki. Żal odjeżdzać. Exclusive exotic i wogóle wszystko naraz.

 

Poważnie mówisz z tymi dziećmi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najstarszy kraj chrzescijanski w naszej części świata, a może nawet na całym świecie. Tam generalnie zabytki 17-iweczne to sobie niszczeją, bo kto by się nimi zajmował jak maja takie po 1000 lat, ech... Na razie sobie marzę, bo wyprawa jakoś chyba w lecie przyszłego roku, ale mam juz jakiś kontakt operacyjny:)

 

PS. Daruj sobie ten Paryż. W życiu nie byłam w gorszym mieście ( a byłam tam wielokrotnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja uwielbiam podróże. W czerwcu marzyła mi się Grecja, ale nie ziściło się. A w między czasie wpadła mi w ręce extra książka "Polska magiczna", która zrobiła mi apetyt właśnie na naszą Polskę. Dzięki niej odkryłam niezwykle cudowne zakątki u nas. I we wszystkie możliwe tylko wolne dni zwiedzam dalej, bo troochę tego jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×