Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bianka78, :D czesc

 

pięknie, współczuje... mnie kiedyś drutnęli dwa kołpaki... i tak się zastanawiałam po co im dwa... ale zobaczyłam, ze w kolejnych dwóch autach na parkingu brakuje odpwoeidnia po jednym w każdym... bo o śrubach wkręcanych w moje bogu ducha winne opony nie wspomnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, :D czesc

 

pięknie, współczuje... mnie kiedyś drutnęli dwa kołpaki... i tak się zastanawiałam po co im dwa... ale zobaczyłam, ze w kolejnych dwóch autach na parkingu brakuje odpwoeidnia po jednym w każdym... bo o śrubach wkręcanych w moje bogu ducha winne opony nie wspomnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, a tego to nie wiem... przed blokiem u mojej mamy tak się czasami zdarza... sąsiedzi wariaci :roll: jednemu np co se trzyma miejsce parkingowe samochodem swojej córki co jakiś czas jajko ląduje na szybie (ale temu akurat się nie dziwie bo zajmuje dwa miesjca) więc u mamy różne rzeczy sie dzieją. Ja podejrzewam że te śruby to wkreca taki lekko pierd**** taksiarz który wiecznie utyskuje że jak sie zaparkuje przed garazami to on nie ma miejsca żeby wyjeczać... a mie miejsca tyle że ja bym tirem wyjechała... a le jak mówie to deb** :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×