Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

bittersweet, o nie... ta klątwa jest straszna.... :P ani się obejrzysz i już :P

 

-- 03 mar 2013, 00:40 --

 

a co z dziewczętami, które nigdy nie były w związku i są dziewicami? Wcale nie jest z tym jakoś weselej czy łatwiej. Młodość ucieka i nim się obejrzę, będę 30letnią dziewicą :o
z dziewczynami to samo... to jest przykre :(

 

to smutne, gdy wszyscy wokół mają z kim sypiać.
prawda :( :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, haha, no pewnie... jeśli miałabym odwagę na takie coś, to pewnie nie byłabym już dziewicą :lol:

 

a już mi wstyd za to moje wieczne dziewictwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, haha, no pewnie... jeśli miałabym odwagę na takie coś, to pewnie nie byłabym już dziewicą :lol:

 

a już mi wstyd za to moje wieczne dziewictwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja żeby się nie nakręcać, jak mnie to napada, myślę sobie "zawsze mogę iść na dziwki i po sprawie".. dla spokoju mam też odłożone na to specjalnie pieniądze z jednej z ostatnich wypłat...

 

coś w rodzaju koła ratunkowego, z którego nigdy nie chcę korzystać.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja żeby się nie nakręcać, jak mnie to napada, myślę sobie "zawsze mogę iść na dziwki i po sprawie".. dla spokoju mam też odłożone na to specjalnie pieniądze z jednej z ostatnich wypłat...

 

coś w rodzaju koła ratunkowego, z którego nigdy nie chcę korzystać.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lata. Pewnie większość z Was powie, że mam jeszcze czas i tak dalej, ale ile czasu już MIAŁAM! Ludzie w moim wieku bardzo często albo mają za sobą jakieś stałe związki, albo w nich są. A ja nic, posucha. I mam takie smętne przeczucie, że tak będzie do 60-tki.

 

Snejana, ale jest, co poradzić, takie społeczeństwo. Istnieje wiele rzeczy, których człowiek się wstydzi, choć nie powinien, prawda? I tak samo z tym dziewictwem. Wiem, że przesadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lata. Pewnie większość z Was powie, że mam jeszcze czas i tak dalej, ale ile czasu już MIAŁAM! Ludzie w moim wieku bardzo często albo mają za sobą jakieś stałe związki, albo w nich są. A ja nic, posucha. I mam takie smętne przeczucie, że tak będzie do 60-tki.

 

Snejana, ale jest, co poradzić, takie społeczeństwo. Istnieje wiele rzeczy, których człowiek się wstydzi, choć nie powinien, prawda? I tak samo z tym dziewictwem. Wiem, że przesadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×