Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Darek ja to z psychologii dziecięcej miałam poprawkę ;) porażka na całego najśmieszniejsze jest to, że uwaliła mnie moja własna promotorka :D psychologie ogólną miałam z taki dupkiem :twisted: że szkoda gadać palant straszny :twisted: kazał nam kupić swoją durną książkę " stres to brzmi groźnie", która była równie głupia co on, i z niej przepytywał tak jakby to była kwintesencja psychologii :roll: śmieliśmy się, że on sam potrzebuje pomocy i to dobrego psychiatry ;)

 

 

mój dzień mija mi całkiem całkiem, wykąpałam Jaśka ( łazienka płynie) a teraz siedzimy sobie przed tv i czekamy na film :D P na meczu więc cisza i spokój tylko ja mój synek i nasza domowa krówka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam geochemie :( i nie mam zaliczenia jeszcze a to własnie zaliczenie robia nam w dzien egzaminu zebysmy na niego nie poszli ... powiedzcie czy to nie jest złośliwość??? .... kupa chamstwa i tyle .....

 

Wogole to mam dzis jakis lepszy dzien ,w każdym razie nie taki smutny i depresyjny jak wczoraj!

Ale cos sie zaczełam bac i wypisłam sobie własnie piwo i dostałam wypieków :( i parzy mnie buzia!

Otrzezwieje i bede sie uczyc dalej ....:( masakra z ta szkoła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że PNJA to umiejętności, a nie wiedza wkuta, więc z mojego punktu widzenia... uczciwszy egzamin :mrgreen:

 

A z fonetyki to pani mi różne rzeczy mówiła, że jakąś wadę mam, że niby w Ameryce byłam... a mnie po prostu przez 20 lat nikt nie powiedział, że się nie wymawia [r] przed spółgłoskami :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za ciebie też!

 

Oczywiście ja będę musiała poczekać jeszcze parę dni na wyniki, ale powiem jak wrażenia...

 

No nic, chyba sobie jeszcze w łóżeczku papiery poprzeglądam.

Dobranoc wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi by się kampania wrześniowa przydała (a tu wszystko jak na złość pozaliczane i indeks od czerwca w dziekanacie sobie spoczywa), bo tak to już drugi tydzień siedzenia w domu i oczywiście musiałam zaliczyć napad, później stan depresyjny, zajeść to wszytsko Afobamem i po raz kolejny przerazić mojego mężczyznę...a dzisiaj kolejny dzień "samotności" przynajmniej do 17 z hakiem, dobrze, że tabletki wymieszały się z pogodą i bardziej jestem śpiąca niż zdenerwowana :)

 

Na szczęście to już osoatnie chwile w domu, bo od poniedziałku idę na kurs na prawko, a za 2 tygodnie zacznie się rok akademicki i z tego co wiem dowala mi zajęć, że jeszcze będę sie modlic o chwile spokoju :D normalnie tesknie juz za tym wszystkim...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:30 am ]

do tego wszystkiego zadzwonilam dzisiaj do poradnii psychiatrycznej na Czechosłowackiej w Łodzi a tam mi powiedzieli ze 8 miesięcy mam czekać na wizytę...normalnei śmiech na sali heh

 

szukam jakiejś innej poradni, ale nie mam żadnych dobrych adresów, a nie chcę żeby jakiś lekarz na odwal się faszerował mnie lekami jak kaczkę... (po jednej pani psycholog odechciało mi się odwiedzac jakichkolwiek lekarzy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno zdałaś Amy Lee ;)

Ja ZDAŁEM!!!!!!!!!!!!!

Ale nieżle się denerwowałem,jak wszedłem z innymi na sale to myślalem,że serce mi wyskoczy.....ogólnie mase osób dzisiaj nie zdało

Z każdej szóstki która wchodziła do sali zdawały tylko 1-2osoby

Ale sie ciesze :D:D:D

A teraz ide troche odpocząć po tym stresie...

Dzięki za to że trzymaliście za mnie kciuki ;) Jesteście kochani ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, ekstra :D jeszcze tylko czekamy na wyniki Amy Lee. Ach a mój dzień taki wooolny i jakiś mulący...prawie zasnąłem na zajęciach. Dzisiaj pierwszy raz od długiego czasu zapragnąłem sobie wyjść gdzieś do ludzi..ale poszedłem do domu bo miałem inne plany. Tzn. siedzenie przed kompem. Ale padnięty jestem. Spać. Spać. Spać. Czemu ja nie umiem spać o normalnych porach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam sie uczyc i nie moge, nic na mnie juz nie dziala (zaden lek clorancen, lexotan), laska ze mna zerwala, nie jjem, nie spie, zalamanie. kazdy mnie pociesza moze i bym sobie z tym poradzil, ale ona ma mieszkac w pokoju obok, i jak zobacze ja kiedys z jakims obcym kolesiem to nie wiem .... ta mysl mnie dobija najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×