Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Tak też myślałem. Nie pouczaj więc łaskawie innych bo którzy coś robili i wiedzą, że teorie sobie a życie sobie.

 

Dlatego lepiej będę bojcał na forum,zresztą strasznie wybiórczo zacytowałeś...napisałem że kobiety nie szukam z powodu wad które są do przepracowania.

Więc łaskawie czytaj lub cytuj w całości.

 

Czytam, czytam.. I nadziwić się nie mogę. Nie szukasz dziewczyny, nie pracujesz nad sobą - twoja sprawa. Nie pouczaj jednak innych jak to się powinno robić i jak to wygląda. Równie dobrze ja mógłbym siedzieć przed kompem i wygłaszać teorie jak się trzeba dorobić wielkich pieniędzy a sam zarabiałbym z 1000 zł na miesiąc. Mówiąc delikatnie byłbym mało wiarygodny.

 

Być może,ale już więcej z takiej teorii można wynieść, niż z ciągłego wylewania żali,no chyba że to coś ci pomogło,wysrywanie całej frustracji w tym temacie.

 

Bo wg mnie nie,nikomu,nic ten wątek nie dał.

 

Dobra,kończę, gadka z betonem psychologicznym nie jest na moje nerwy, obstaje przy swoim, że lepiej próbować i coś robić niż szczekać tu i wylewać frustracje,albo jeśli nie idzie albo się nie chce - odpuścić sobie.

 

Życzę miłej zabawy w kółeczku adoracji i narzekania jakie to kobiety złe,czy świat i szukania miliarda wymówek,mnie to do niczego nie zaprowadziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam smieszy to co kolesi :D

czasami sama smieje sie z zartow o kobietach :D

nie wiem jak zreszta

ale nie mozesz tak chamsko jezdzic

np jak ktos zbija ze mnie, to ja sie nie obrazam, chyba ze ktos mnie obrazi to jest gorzej

kobiety które mają takie poczucie jak ty ośmielają tym facetów do podrywu, nie wiem czy wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam smieszy to co kolesi :D

czasami sama smieje sie z zartow o kobietach :D

nie wiem jak zreszta

ale nie mozesz tak chamsko jezdzic

np jak ktos zbija ze mnie, to ja sie nie obrazam, chyba ze ktos mnie obrazi to jest gorzej

kobiety które mają takie poczucie jak ty ośmielają tym facetów do podrywu, nie wiem czy wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może,ale już więcej z takiej teorii można wynieść, niż z ciągłego wylewania żali,no chyba że to coś ci pomogło,wysrywanie całej frustracji w tym temacie.

 

Bo wg mnie nie,nikomu,nic ten wątek nie dał.

 

Dobra,kończę, gadka z betonem psychologicznym nie jest na moje nerwy, obstaje przy swoim, że lepiej próbować i coś robić niż szczekać tu i wylewać frustracje,albo jeśli nie idzie albo się nie chce - odpuścić sobie.

 

Życzę miłej zabawy w kółeczku adoracji i narzekania jakie to kobiety złe,czy świat i szukania miliarda wymówek,mnie to do niczego nie zaprowadziło.

 

Nie wiem czemu się tak emocjonujesz i mnie obrażasz. Ja pisze tylko, że łatwo się mówi i teoretyzuje a życie weryfikuje te nasze teorie. Niestety w bolesny sposób. Ja parę lat temu wygłaszałem podobne poglądy jak ty. no ale pożyłem parę lat i wiem, że niestety jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może,ale już więcej z takiej teorii można wynieść, niż z ciągłego wylewania żali,no chyba że to coś ci pomogło,wysrywanie całej frustracji w tym temacie.

 

Bo wg mnie nie,nikomu,nic ten wątek nie dał.

 

Dobra,kończę, gadka z betonem psychologicznym nie jest na moje nerwy, obstaje przy swoim, że lepiej próbować i coś robić niż szczekać tu i wylewać frustracje,albo jeśli nie idzie albo się nie chce - odpuścić sobie.

 

Życzę miłej zabawy w kółeczku adoracji i narzekania jakie to kobiety złe,czy świat i szukania miliarda wymówek,mnie to do niczego nie zaprowadziło.

 

Nie wiem czemu się tak emocjonujesz i mnie obrażasz. Ja pisze tylko, że łatwo się mówi i teoretyzuje a życie weryfikuje te nasze teorie. Niestety w bolesny sposób. Ja parę lat temu wygłaszałem podobne poglądy jak ty. no ale pożyłem parę lat i wiem, że niestety jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga - tak właściwie to też nie szukam dziewczyny,bo jestem realistą...Całe życie ludzie mnie odrzucali,nawet własny ojciec,nię mówię już o odrzuceniach "miłosnych"....więc po co mam sobie dokładać kolejne odrzucenie ;)

czy już w ogóle nie masz możliwości rozwoju,czy też zmienienia własnej sytuacji?

Niestety nie mam możliwości rozwoju......w sytuacji w jakiej się znajduję mogę jedynie zamiast rozwijać się - "pójść jeszcze bardziej w dół"....Możliwość rozwoju to miałem jakieś 10 lat temu,ale ja..........nie potrafiłem czegokolwiek robić dobrze wtedy,nigdy nie wiedziałem czego chce,jakie chcę studia wybrać - bo w niczym nie byłem dobry,i przez problemy jakie miałem z rówieśnikami - nie potrafiłem się interesować czymkolwiek związanym ze szkołą...Przychodziłem do domu i chciałem uciec myślami jak najdalej od wszystkich problemów szkolnych.....co i tak często się nie udawało.Napisałem wcześniej,że wtedy nie umiałem niczego robić dobrze....teraz też nie umiem.Na niczym się nie znam,jestem społecznym nie nadającym się do niczego zerem.Dobitnie się o tym przekonałem na stażu,podczas którego robienie dla innych prostych rzeczy,mi przynosiło mega trudności .

a jaki Ty masz pomysł na nawiązanie kontaktów z kobietami ?

Sex i rozmowa "po" ? :) :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga - tak właściwie to też nie szukam dziewczyny,bo jestem realistą...Całe życie ludzie mnie odrzucali,nawet własny ojciec,nię mówię już o odrzuceniach "miłosnych"....więc po co mam sobie dokładać kolejne odrzucenie ;)

czy już w ogóle nie masz możliwości rozwoju,czy też zmienienia własnej sytuacji?

Niestety nie mam możliwości rozwoju......w sytuacji w jakiej się znajduję mogę jedynie zamiast rozwijać się - "pójść jeszcze bardziej w dół"....Możliwość rozwoju to miałem jakieś 10 lat temu,ale ja..........nie potrafiłem czegokolwiek robić dobrze wtedy,nigdy nie wiedziałem czego chce,jakie chcę studia wybrać - bo w niczym nie byłem dobry,i przez problemy jakie miałem z rówieśnikami - nie potrafiłem się interesować czymkolwiek związanym ze szkołą...Przychodziłem do domu i chciałem uciec myślami jak najdalej od wszystkich problemów szkolnych.....co i tak często się nie udawało.Napisałem wcześniej,że wtedy nie umiałem niczego robić dobrze....teraz też nie umiem.Na niczym się nie znam,jestem społecznym nie nadającym się do niczego zerem.Dobitnie się o tym przekonałem na stażu,podczas którego robienie dla innych prostych rzeczy,mi przynosiło mega trudności .

a jaki Ty masz pomysł na nawiązanie kontaktów z kobietami ?

Sex i rozmowa "po" ? :) :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, a jaki Ty masz pomysł na nawiązanie kontaktów z kobietami ?

 

Żadnego. Próbowałem i wiem, że bardziej zaradny, śmiały, otwarty już nie będę. Wiem co pociąga kobiety (tj. pieniądze, władza, wygląd, pewność siebie) ale nie wierzę, żebym mógł te rzeczy kiedykolwiek osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, a jaki Ty masz pomysł na nawiązanie kontaktów z kobietami ?

 

Żadnego. Próbowałem i wiem, że bardziej zaradny, śmiały, otwarty już nie będę. Wiem co pociąga kobiety (tj. pieniądze, władza, wygląd, pewność siebie) ale nie wierzę, żebym mógł te rzeczy kiedykolwiek osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, tak, pieniadze.. widac ,ze obracasz sie wokol materialistek

czy ja wiem czy pewnych siebie, niesmiali sa bardziej pociagajacy, bo sa niedostepni <3

 

Gdyby tak było to już bym kogoś miał i to dawno. Nieśmiałość i introwertyzm jest może fajny u dziewczyny ale u chłopaka to bardzo duża wada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, tak, pieniadze.. widac ,ze obracasz sie wokol materialistek

czy ja wiem czy pewnych siebie, niesmiali sa bardziej pociagajacy, bo sa niedostepni <3

 

Gdyby tak było to już bym kogoś miał i to dawno. Nieśmiałość i introwertyzm jest może fajny u dziewczyny ale u chłopaka to bardzo duża wada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, aha, czyli twierdzisz,ze nie masz dziewczyny, bo jestes biedny ? spoko.

fajnie ,ze wiekszosc biednych osob ma kogos

 

-- 28 lut 2013, 21:35 --

 

depresyjny86, nie wiem czy o takim wzroscie, bo bylabym wyzsza

z ta nadwaga, lubie nawet jak chlopak jest troche zbudowany, umiesniony :)

 

-- 28 lut 2013, 21:37 --

 

jakby pasowal do mnie charakterem i umial zadbac o siebie, to czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, aha, czyli twierdzisz,ze nie masz dziewczyny, bo jestes biedny ? spoko.

fajnie ,ze wiekszosc biednych osob ma kogos

 

-- 28 lut 2013, 21:35 --

 

depresyjny86, nie wiem czy o takim wzroscie, bo bylabym wyzsza

z ta nadwaga, lubie nawet jak chlopak jest troche zbudowany, umiesniony :)

 

-- 28 lut 2013, 21:37 --

 

jakby pasowal do mnie charakterem i umial zadbac o siebie, to czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×