Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, pewnie że tak.

 

ale jakby nie patrzeć, trochę racji jest w tym co pisze carlos,

 

nie wszystko, bo z tego rozumowania co on napisał, to sorry, ale wynika że się wcale nie da, ale jak się już pójdzie po studiach do etatowej pracy to jest trochę trudniej. zresztą nie tylko nawiązywać kontakty z kobietami, ale o każdą minutę się niekiedy walczy.

głównie obracasz się w swoim środowisku zawodowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, pewnie że tak.

 

ale jakby nie patrzeć, trochę racji jest w tym co pisze carlos,

 

nie wszystko, bo z tego rozumowania co on napisał, to sorry, ale wynika że się wcale nie da, ale jak się już pójdzie po studiach do etatowej pracy to jest trochę trudniej. zresztą nie tylko nawiązywać kontakty z kobietami, ale o każdą minutę się niekiedy walczy.

głównie obracasz się w swoim środowisku zawodowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to wygląda tak:

 

1.jak mam pracę to nie mam dziewczyny bo nie mam czasu

2.jak nie mam pracy to nie mam dziewczyny bo nie mam pracy

 

musi być 3 opcja.

alez jest ;) Masz prace i dziewczyne na tyle madra zeby miala zycie poza Toba

 

....a Ty tylko przynoś kasę! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to wygląda tak:

 

1.jak mam pracę to nie mam dziewczyny bo nie mam czasu

2.jak nie mam pracy to nie mam dziewczyny bo nie mam pracy

 

musi być 3 opcja.

alez jest ;) Masz prace i dziewczyne na tyle madra zeby miala zycie poza Toba

 

....a Ty tylko przynoś kasę! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bogatych samotnych facetów trudno by było znaleźć a bezrobotnych samotnych jest multum oczywiście nie jest tak zawsze ale jak kiedyś zapytano amerykanki co najbardziej dyskryminuje faceta to nie np niepełnospawnosc czy ubytki w urodzie a właśnie to że jest bezrobotny to była najgorsza cecha dla faceta mimo że w stanach bezrobotny ma niebo lepiej niż w Polsce bo dostaje bony na żywność i zapłacą mu za mieszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bogatych samotnych facetów trudno by było znaleźć a bezrobotnych samotnych jest multum oczywiście nie jest tak zawsze ale jak kiedyś zapytano amerykanki co najbardziej dyskryminuje faceta to nie np niepełnospawnosc czy ubytki w urodzie a właśnie to że jest bezrobotny to była najgorsza cecha dla faceta mimo że w stanach bezrobotny ma niebo lepiej niż w Polsce bo dostaje bony na żywność i zapłacą mu za mieszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pojadę do Bośni tam bezrobocie wynosi 50% a dziewczyny są bardzo ładne ;) no ale pewnie jeszcze bardziej patrzą na faceta który ma kasę.

Dlatego może lepsza byłaby Skandynawia gdzie wszyscy żyją w dostatku i na pieniądze się nie zwraca uwagi.

I to ma być ta trzecia opcja?! :D

 

-- 26 lut 2013, 19:20 --

 

Candy14, gorzej, jak baba nie liczy na kasę, a facet pierdolca dostaje, kiedy jej nie ma. Jak się zgrać, hahahaaaa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pojadę do Bośni tam bezrobocie wynosi 50% a dziewczyny są bardzo ładne ;) no ale pewnie jeszcze bardziej patrzą na faceta który ma kasę.

Dlatego może lepsza byłaby Skandynawia gdzie wszyscy żyją w dostatku i na pieniądze się nie zwraca uwagi.

I to ma być ta trzecia opcja?! :D

 

-- 26 lut 2013, 19:20 --

 

Candy14, gorzej, jak baba nie liczy na kasę, a facet pierdolca dostaje, kiedy jej nie ma. Jak się zgrać, hahahaaaa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×