Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

LilaWolken, :)

Tomcio Nerwica, czemu brat tak sądzi? :P o w koncu troche mniej będzie śmierdzieć w domu, brat mydła nie pożałuje na niego :P

 

-- 27 lut 2013, 01:49 --

 

LilaWolken, Też bym coś zjadła, w ogóle cały dzień dziś mam gastro jakieś :P (a w sumie to wczoraj już :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no w sumie to się brat nie myli :P lew to powienien dziekować a nie się denerwować... w sumie to pazury też mu trzeba obciąć! nie dość, że kanape złamał to jeszcze ją poobdzierał :P

 

-- 27 lut 2013, 01:57 --

 

LilaWolken, oj tam, ja dzisiaj jadłam hamburgera w shake'u czekoladowym :roll: dobry był :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no w sumie to się brat nie myli :P lew to powienien dziekować a nie się denerwować... w sumie to pazury też mu trzeba obciąć! nie dość, że kanape złamał to jeszcze ją poobdzierał :P

 

-- 27 lut 2013, 01:57 --

 

LilaWolken, oj tam, ja dzisiaj jadłam hamburgera w shake'u czekoladowym :roll: dobry był :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jogurcik dobry!

 

-- 27 lut 2013, 02:07 --

 

"Właśnie mi się przypomniało, że mam w lodówce jogurt, więc pomyślałem, że bym go se chętnie zjadł, ale z drugiej strony jak już mam jeść, to wolałbym zjeść kebaba, tylko, że nie mam kebaba.

I tak z euforii popadłem w melancholię."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jogurcik dobry!

 

-- 27 lut 2013, 02:07 --

 

"Właśnie mi się przypomniało, że mam w lodówce jogurt, więc pomyślałem, że bym go se chętnie zjadł, ale z drugiej strony jak już mam jeść, to wolałbym zjeść kebaba, tylko, że nie mam kebaba.

I tak z euforii popadłem w melancholię."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Właśnie mi się przypomniało, że mam w lodówce jogurt, więc pomyślałem, że bym go se chętnie zjadł, ale z drugiej strony jak już mam jeść, to wolałbym zjeść kebaba, tylko, że nie mam kebaba.

I tak z euforii popadłem w melancholię."

a co to? :D

 

-- 27 lut 2013, 02:11 --

 

LilaWolken, jogebeli najlepsze :D hmm też bym zjadła a nie mam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Właśnie mi się przypomniało, że mam w lodówce jogurt, więc pomyślałem, że bym go se chętnie zjadł, ale z drugiej strony jak już mam jeść, to wolałbym zjeść kebaba, tylko, że nie mam kebaba.

I tak z euforii popadłem w melancholię."

a co to? :D

 

-- 27 lut 2013, 02:11 --

 

LilaWolken, jogebeli najlepsze :D hmm też bym zjadła a nie mam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, z funpage jakiegoś blogera. Co jest śmieszne samo w sobie bo noe czytam tych blogow ale mam straszną polewe jak 'stają się slawni' od swoich blogow i ocieraja się z prywatności na serwisach społecznosciowych.

 

-- 27 lut 2013, 02:13 --

 

Snejana, daj adres, wyśle pocztą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, z funpage jakiegoś blogera. Co jest śmieszne samo w sobie bo noe czytam tych blogow ale mam straszną polewe jak 'stają się slawni' od swoich blogow i ocieraja się z prywatności na serwisach społecznosciowych.

 

-- 27 lut 2013, 02:13 --

 

Snejana, daj adres, wyśle pocztą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×