Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Calineczka1990, hahaha mój też wskakuje do torby na zakupy, a żeby tylko, do koszyka na drewno, do miski po praniu, wszędzie gdzie tylko się zmieści. A jak się nie zmieści to i tak próbuje :D

anonus, ano są, ale zależy od psa, bo mialam psa, ktory byl totalnym zaprzeczeniem tych cech, ktore wymieniłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, hahaha mój też wskakuje do torby na zakupy, a żeby tylko, do koszyka na drewno, do miski po praniu, wszędzie gdzie tylko się zmieści. A jak się nie zmieści to i tak próbuje :D

anonus, ano są, ale zależy od psa, bo mialam psa, ktory byl totalnym zaprzeczeniem tych cech, ktore wymieniłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ale glownie takie sa. Z reszta kto lubi kogos, kto sie czesto focha :P , a koty takie sa ;) . Przyklad: kiedys kotka mojej cioci walnela takiego focha, ze wyszla z domu i 3 dni nie wracala : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ale glownie takie sa. Z reszta kto lubi kogos, kto sie czesto focha :P , a koty takie sa ;) . Przyklad: kiedys kotka mojej cioci walnela takiego focha, ze wyszla z domu i 3 dni nie wracala : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czechosłowackie wilczki wyglądają prawie jak wilki 8)

 

a jaki maja charakter... :roll::mrgreen:

 

 

ja i psy i kociaki lubie... ale z wiadomych względów kota mieć nie moge :mrgreen:

 

a tak w ogóle to chciałabym jeszcze konia i kangura :yeah:

 

 

 

no... witajcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czechosłowackie wilczki wyglądają prawie jak wilki 8)

 

a jaki maja charakter... :roll::mrgreen:

 

 

ja i psy i kociaki lubie... ale z wiadomych względów kota mieć nie moge :mrgreen:

 

a tak w ogóle to chciałabym jeszcze konia i kangura :yeah:

 

 

 

no... witajcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostrawiatru, a po czym to poznajesz, hmm teraz mi sie przypomnialo, ze moj kot tez jak mnie nie bylo w domu wiele dni to przejawial tesknote, wiec moze mnie jednak lubi, ale tylko jak mnie nie ma. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostrawiatru, a po czym to poznajesz, hmm teraz mi sie przypomnialo, ze moj kot tez jak mnie nie bylo w domu wiele dni to przejawial tesknote, wiec moze mnie jednak lubi, ale tylko jak mnie nie ma. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×