Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

linka, chodzi o to, ze wlasnie nieraz to nie jest Twoja wina, a debile w Twoim zespolu i tak sie dra :roll: . Poza tym to zabawa tylko, a niektorzy to traktuja jak turniej. Ludzie, ktorzy chociaz raz zagrali np. w noge na wfie wiedza o czym mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, chodzi o to, ze wlasnie nieraz to nie jest Twoja wina, a debile w Twoim zespolu i tak sie dra :roll: . Poza tym to zabawa tylko, a niektorzy to traktuja jak turniej. Ludzie, ktorzy chociaz raz zagrali np. w noge na wfie wiedza o czym mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, anonus, ja nigdy nie lubiłam wf-u, bo nie byłam lubiana (znów o tym :D) i przy wyborze drużyn do gry w nogę, siatkę itp. zawsze zostawałam na końcu, a drużyna do której szłam... no cóż, nie była wniebowzięta... Mimo wszystko, nie byłam wcale taka najgorsza z wf-u, nie byli więc zbyt obiektywni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, anonus, ja nigdy nie lubiłam wf-u, bo nie byłam lubiana (znów o tym :D) i przy wyborze drużyn do gry w nogę, siatkę itp. zawsze zostawałam na końcu, a drużyna do której szłam... no cóż, nie była wniebowzięta... Mimo wszystko, nie byłam wcale taka najgorsza z wf-u, nie byli więc zbyt obiektywni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carola, ja nie lubie grac w noge, czy w siatke. Koszykowke jeszcze zniose. Ogolnie to jak jest wf, to ide na silownie pakowac te 60-70 kilo na klate, co bardziej pozwala mi sie wyzyc w czasie tych 45 minut niz jakas durna pilka nozna (w ogole noga jako sport jest do kitu). Chociaz teraz w ogole nie cwicze przez swoja reke :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carola, ja nie lubie grac w noge, czy w siatke. Koszykowke jeszcze zniose. Ogolnie to jak jest wf, to ide na silownie pakowac te 60-70 kilo na klate, co bardziej pozwala mi sie wyzyc w czasie tych 45 minut niz jakas durna pilka nozna (w ogole noga jako sport jest do kitu). Chociaz teraz w ogole nie cwicze przez swoja reke :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym napisal 3 rozdzial mojej powiastki, tylko widze, ze jest bardzo malo zainteresowania nia tu na forum. Nikt mi bledow nie wytknie, nie postawi oceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym napisal 3 rozdzial mojej powiastki, tylko widze, ze jest bardzo malo zainteresowania nia tu na forum. Nikt mi bledow nie wytknie, nie postawi oceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, Mush buziakuje. przytula i cieplutko pozdrawia wszystkie znajome laski wiec spoko :D Ja robie to samo ;)

Zrobiłem się oszczędniejszy w takich gestach z wiekiem ;)

dzień dobry wszystkim

Saraid, :smile:

 

Hahahhaaaa, opluta kawą po raz pierwszy dziś!!!

 

-- 02 mar 2013, 16:56 --

 

MamSwojePoglady, co tam na tapecie? Bo chyba nie obiad o tej porze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, Mush buziakuje. przytula i cieplutko pozdrawia wszystkie znajome laski wiec spoko :D Ja robie to samo ;)

Zrobiłem się oszczędniejszy w takich gestach z wiekiem ;)

dzień dobry wszystkim

Saraid, :smile:

 

Hahahhaaaa, opluta kawą po raz pierwszy dziś!!!

 

-- 02 mar 2013, 16:56 --

 

MamSwojePoglady, co tam na tapecie? Bo chyba nie obiad o tej porze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×