Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, on woli raczej taki bałagan na głowie :P a mój lew przynajmniej nie biega po całym domu , tylko leży spokojnie :P a nie mówiłem , że tak się to skończy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, wsuwał kebab za kebabem to mu się przytyło, gorszy z niego żarłok niż z brata mojego :P

Tomcio Nerwica, hm mam coś z lwem wspólnego, oboje chodzimy rozczochrani :D dobra, a teraz przesunie brat tego lwa, bo zasłania telewizor a mecz zaraz :D pandy chcą siedzieć koło brata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jak tu usiąść ... po jednej stronie lew , a po drugiej pandy to odpada , po jednej stronie lew , a po drugiej siostra też niedobrze , ale po jednej stronie lew , a po drugiej ściana może być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana a posiedzę, ale to wszystko jest dla mnie za trudne, nie daje już rady, nie znam rozwiązania moich problemów, a nie mogę cały czas udawać, że ich nie ma... chyba powinnam się przenieść do 'jęczarni'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie będzie mi tu jakiś przerośnięty kot dyktował co mam robić, jeszcze chwile a wyleci za drzwi :P a pandy są spokojne zostaw ten wazon :evil:

virgo21, nie roluj mi tu oczami, mam wolny internet i nie moge ogladac mecza :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana nie potrafię żyć bez 'bani'-muszę mieć jakąkolwiek marihuana, dxm... wszystko jedno, a nie mam komu powiedzieć o moim uzależnieniu, kiedy powiem mojemu chłopakowi, że od kiedy z nim jestem ćpam dzień w dzień i go okłamuję to zareaguję pewnie tym, że ze mną zerwie, a ja wtedy zostanę na bruku. ahh szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×