Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Może ja już zupełnie oślepłam ale jakos nie widzę tego nawału złośliwości (no nie licząc trolli ale to już zupełnie inny problem).

 

marion o co chodzi z tymi znajomosciami bo nie bardzo rozumiem.

 

iPAMIETAJCIE ZE WY KIEDYS TEZ POTRZEBOWALISCIE POMOCY WIEC NIE JESTESCIE INNYMI LUDZMI NIZ JA CZY ARTUR

Nikt chyba nie twierdzi inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie spotkałam się tu z miłymi reakcjami innych uczestników.Odnoszę wrażenie,że tkwi w wielu więcej złośliwości niż chęci rozmowy na poziomie,która może pomóc obu stronom.Puste przegadywanie się i przykre uwagi nikomu nie wyjdą na dobre.

 

A to zabawne, bo pisze to obecnie pierwszy troll na forum, którego chamskich, obraźliwych i zwyczajnie żałosnych postów wywaliłem już coś koło... Czterdziestu? Sarcasm.

 

A Marionek, cóż, kolejna osoba, która liczy na cudowne sposoby uzdrowienia - samo się nic nie dzieje, czasem trzeba ruszyć tyłek i pójść po fachową pomoc. Jeśli uwłacza Ci, gdy to właśnie staje się radą forumowiczów - nikt Ci na to nic nie poradzi, sam musisz dojrzeć.

 

Pozdrawiam

 

//Edit

 

Nie doszłaś, bo 40 poleciało, Różyczko...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lubią forum i lubię ludzi piszących tu ( no może poza paroma wyjątkami ;) ) przykre jest tylko to, że niektórzy odczuwają wyraźną potrzebę awanturowania się z innymi i na każdym kroku doszukują się czegoś lub sami inicjują awanturę jakoś zupełnie tego nie trybię po co? na co to komuś ?

Mi pomaga świadomość, że nie jestem sama z tymi wszystkim koszmarkami związanymi z nerwicą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi Ty się kobieto nie irytuj Mr. Green

Staram się, rzecz w tym, że nie czuję się już tu bezpieczna. Zaczynam się obawiać, czy i mie nie wywalą z forum jeśli będę miała przypadkiem odmienne zdanie na jakiś temat niż administracja, więc wolę nie pisać... Do tego straciłam zaufanie do jednego z modów. Gdy czytam jego wypowiedzi na jakiś temat mam mieszane uczucia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie można się tak poddawać i zrażać.

 

Już w życiu osobistym przekonałam się, że trzeba być sobą i robić swoje - bez względu na to co inni powiedzą - o ile oczywiście jesteśmy pewni prawidłowości swojego działania.

 

//Kierowniczka nie mogąc mnie zwolnić robiła wszystko, abym sama z pracy zrezygnowała - robiłam jednak nadal swoje - i to ja wygrałam tę "walkę" - kierownik się zmienił, po jakimś czasie nawet dostałam awans...//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi rozumim Twoja obawy choć ja osobiście to tniutniam i zawsze pisze to co mi na wątrobie leży z tym, że z poszanowaniem ogólnie przyjętych norm, choć zdarza mi się , że czasem mnie ponosi jak każdego, co do modów nie każdy powinien być modem a to dlatego, że niektórym się wydaje iż ranga moda nadje im poza moderowaniem jakieś dodatkowe prawa, a to nie prawda.... wynika to zapewne z potrzeby dowartościowania się w ten jakże śmieszny sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:smile: Dziękuję Kobitki Kochane :smile:

Co dzień zasiadałam przed kompem i zastanawiałam się, co dziś zastanę na forum... Zniechęcało mnie to. Dzisiaj mam problemy z pisaniem i nadal nie rozumie... I jakoś nie potrafię wyluzować. Ale spox :smile: pewnie minie

Dziękuję x100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dzień zasiadałam przed kompem i zastanawiałam się, co dziś zastanę na forum..

No to witaj w klubie!

Ja już zaczynam sie bać co zastane po załączeniu forum.....

mam nadzieje, że kiedyś administracja i moderatorzy zrozumią, że czas najwyższy przyznać się do własnych błędów....

Ale znając życie to wszyscy są winni tylko nie rząd......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się, rzecz w tym, że nie czuję się już tu bezpieczna. Zaczynam się obawiać, czy i mie nie wywalą z forum jeśli będę miała przypadkiem odmienne zdanie na jakiś temat niż administracja, więc wolę nie pisać...
Co dzień zasiadałam przed kompem i zastanawiałam się, co dziś zastanę na forum... Zniechęcało mnie to. Dzisiaj mam problemy z pisaniem i nadal nie rozumie... I jakoś nie potrafię wyluzować.
Ja już zaczynam sie bać co zastane po załączeniu forum.....

Po co się bać? Po co się zastanawiać? Pisać drogie panie pisać i to szczerze. Żeby być wywalonym to trzeba porządnie zasłużyć - Wam jeszcze do tego bardzo daleko.

Wyluzujcie wszyscy.
Cichaj...KWA..

tak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się bać? Po co się zastanawiać? Pisać drogie panie pisać i to szczerze. Żeby być wywalonym to trzeba porządnie zasłużyć - Wam jeszcze do tego bardzo daleko.

 

otóż to aby zostać zbanowanym trzeba nieźle nabroić póki wymiana zdań jest na poziomie to nie żałujmy sobie w myśl powiedzenia " czasem dobrze jest się wyrzygać to oczyszcza i daje do myślenia" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

terapia grupowa jutro godzina 17-ta zbiórka, psychologa brak ( powiesił się bo zwątpił :mrgreen: )

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:04 pm ]

A jeśli coś wychodzi poza zabawę, to ciosy są mocniejsze i bardziej bolą.

ja ma wrażenie, że ciosów brak to raczej walenie na oślep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×