Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Leżę w łóżku, lęk zawitał, boje sie ruszyc, zimno mi, trzęsę sie, a bylo juz tak dobrze przez ost.dwa dni, ręce zimne spocone, xanax leży kolo mnie, myśli wstrętne bombardują mnie i nie dają mi odpocząć, znowu ta bezsilność i przygnębienie, strach przed wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, w nocy ubralam sie jak na sybir, pizama i dres do tego skarpety i pierzyna, rano maz sie ze mnie smial, ale w koncu usnelam, a co. dzisiaj w maire ok, ale moze dlatego, ze zostalam na maxa wpieniona przez panow montazystow i musialam japke podrzec (nie lubie tego robic) i na lęki pomoglo, mysle tylko o moim wkurzeniu i o panach tepych osobnikach :-| .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co spokojnie, kilka dni temu otrzymałam wiadomość na którą czekałam niecierpliwie, a która dużo dla mnie znaczyła. Wiadomość pozytywna, może zmieni coś na lepsze w moim życiu. Emocje po otrzymaniu tej wiadomości już opadły, więc mogę już na spokojnie zabrać się za poprawki.

Dzisiaj czeka mnie wizyta u lekarza, za ok. tydzień spotkanie z psychologiem.

Mam nadzieję, że reszta dnia upłynie mi podobnie, w spokojnym nastroju, dobrym humorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś obudziłem się kilka minut przed budzikiem.

to wpłynęło na to, że jeszcze zdążyłem rano przed pracą do kościoła na posypanie głowy.

w pracy walka z prokrastynacją i akceptacją siebie samego.

w drodze do pracy zmaganie się z tłokiem ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, w nocy ubralam sie jak na sybir, pizama i dres do tego skarpety i pierzyna, .

lutka ja myslalam ze to tylko ja tak marzne , tez potrafie sie tak ubierac do spania.

 

u mnie dzis w miare ok,ciesze się ze i moja mama wraca do zdrowia,moze w piatek wyjdzie juz ze szpitala,zjadlam obiadek - u tesciowej,nic mnie jeszcze nie boli,nie mam lęków,depresji,w pracy wesolo,przez ostatni czas schudlam 7 kg,co widac i nie moge opędzic sie od komplementów :lol: szczegolnie w pracy gdzie pracują w większości panowie...hmmm to tez bardzo poprawia nastrój :yeah:

więc chłopcy i mężczyżni zasypujcie nas kobiety komplementami jak najczęściej !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×