Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bianka78, z poczatku nic nie mowila o tym leku jak bylem na wizycie, potem dopiero zadzwonila za pare dni, ze konsultowala sie ze srodowiskiem psychiatrow czy cos tam i ze moze mi zaproponowac ten lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tak sie zastanawiam, nie moglem nigdzie znalezc odp, wiec umieszcze to tutaj. Otoz czy jakas dodatkowa aktywnosc (kurs jezyka) to dobry pomysl w sytuacji kiedy lecze ta nieszczesna nerwice ? Z jednej strony praktycznie nic nie robie od paru miesiecy, lecz z drugiej to bedzie wymagalo wysilku (nauka), walczenia z fobiami (spoleczne, grupy sa 4 osobowe). Na dodatek dochodzi kwestia szkoly (musze poprawic 2 zagrozenia, imo niezbyt wymagajace przedmioty). Co o tym myslicie ? Powinniem sobie dac spokoj narazie czy moze to dobry pomysl ? Mam nadzieje ze w miare wyraznie przedstawilem problem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, to nie ma co rozkminiać. Przepraszam, że tak wypytuję. Ale jestem zwyczajnie ciekawa, co ona u Ciebie takiego stwierdziła, żeby akurat Rispolept przepisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuve, ja myślę, że każda aktywność przy leczeniu nerwicy jest korzystna. Pozwala przestać myśleć tylko o chorobie.

Ale musisz sobie sam odpowiedzieć na pytanie, czy czujesz się na siłach brać się aż za tyle rzeczy jednocześnie. Bo jak coś ci nie wyjdzie, możesz się potem nieźle zdołować i powód do nasilenia choroby gotowy. Tutaj bardziej chyba metoda małych kroków się sprawdza...

 

 

Już naprawdę idę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do tego leku-wczoraj zazylem 0,5 mg (byl to pierwszy raz i 0,5 mg na dobe zalecila mi psychiatra). Efektem bylo zmulenie, a czarne mysli gdzies tam sie dalej czaily, minimalnie zmniejszone, ale nie wiele-byc moze dlatego, ze nie mialem sily, by o nich myslec. Nie wiem, czy nie zazywac calej tabletki, czyli 1mg, bo waze 90 kg (o ile waga ma cos do tego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, z czym? z lekami...? Nie.

Mój drogi nie jestem lekarzem i na pewno nie będę udzielac rad dotyczacych tego jak zażywac lekarstwa. Myslę, że w tej kwestii nie powinieneś zasięgac rady na forum tylko posłuchac lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, bo na razie jedynym efektem (wczoraj), bylo to, ze mi walnelo w leb, zamulilo, a leki gdzies tam dalej byly, minimalnie zmniejszone. Mysle, czy 1mg nie przytlumiloby ich bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×