Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

emi 1402, nikt tutaj a już na pewno nie ja nie podważa Twojej swobody przekonań i wypowiedzi. Masz prawo myśleć co chcesz, ale pamietaj że nie kazdy facet jest zły. :D:D:D

 

-- 10 lut 2013, 20:23 --

 

haribo190, to dokładnie tak jak ja. Bylam przebojowa,niczego sie nie bałam,wszedzie mnie było pełno,byłam duszą towarzystrwa,a jak ktoś mi podskoczył to nie darowałam. Teraz na myśl o tym ze mam wyjść z domu coś załatwić to trzęsawki dostaję. No i on to wykorzystuje,po prostu dzięki mojej chorobie ma mnie w garści

 

Jakbym czytał sam siebie... co ta choroba robi z człowieka, teraz jestem cieniem samego siebie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie weekend cudowny, wyjazd na narty, po powrocie juz sie zaczelo, cala sie trzese :(

 

fatuma wspolczuje znieczulicy i wrednosci meza, a nie jest to przypadkiem molestowanie psychiczne ze strony onego???a moze to przez meza nabawilas sie tych lękow???zrobil z ciebie wraka psychicznego zebys przypadkiem za bardzo nie podskoczyla, skoro pisalas, ze taka odwazna i dzielna bylas kiedys???co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma kachana zrob rachunek sumienia i nie daj sie mu, poszukaj psychoterapii, albo jakichs zajec, ktore cie pochlona na maxa, niech zobaczy, ze ty sobie swietnie radzisz i jego dopiekanie cie gowno obchodza, nie wiem czy juz uczeszczasz na psychoterapie, ale ja na twoim miejscu poszukalabym kogos, kto umialby cie nauczyc jak sobie radzic z takimi mendami jak twoj maz (przepraszam za dosadnosc), skoro nie masz odwagi odejsc musisz jakos sobie pomoc w inny sposob, bo tak sie zyc nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatuma, a ty to masz zamiar długo jeszcze użalać się nad sobą? Już wiemy, że twój mąż nie nadaje się na męża. Ty też wiesz, co powinnaś zrobić, więc bierz tyłek w troki i zasuwaj, zrób to co do ciebie należy, a nie miaucz ciągle jak ci to źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selenhe, na forum przynajmniej moge sie wyżalić,wiem,że ktooś zawsze pocieszy,da dobrą rade. w realu tego nie mam. jesli Ci to przeszkadza to przepraszam a i nie życze bys miała taką sytuacje. mnie pomaga ze moge sie wyzalić

 

-- 11 lut 2013, 08:15 --

 

Selenhe, na forum przynajmniej moge sie wyżalić,wiem,że ktooś zawsze pocieszy,da dobrą rade. w realu tego nie mam. jesli Ci to przeszkadza to przepraszam a i nie życze bys miała taką sytuacje. mnie pomaga ze moge sie wyzalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc w miare przespana, ale obudziłem się z lękiem pierwszy raz od bardzoooo dawna. Sniło mi się że jestem bokserem, zaczepiłem jakiegoś robotnika na ulicy wbiegliśmy do sklepu monopolowego i tam walczyliśmy. On miał na rękach owinięte jakieś kołdry? i zaczął mnie dusić :( I obudziłem się z uczuciem duszenia się nie wiem czy to może jakoś spałem pod kołdrą czy twarzą do poduszki i zabrakło tlenu? Oczywiście pierwsze co że coś z sercem się dzieje. Zmierzyłem ciśnienie i puls jest okej poszedłem do ubikacji i tak znowu się pojawiły te moje "wymioty" nerwowe. Teraz siedzę przed lapkiem i próbuje o tym zapomnieć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×