Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

najwyżej gdy poczujemy , że coś tu nie gra , to wyjdziemy

Tomcio Nerwica, Z TEGO miejsca nie można tak po prostu wyjść, gdyby to było takie proste to już bym tam poszedł... Opłakuje utratę kolegi, ale muszę przezwyciężyć strach przed tym! Boję się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie wiem, Boze, kobieta na rage'u to ciezka sprawa. Musimy sie zjednoczyc a zobaczymy w praniu czy sie da zlapac :P

 

-- 10 lut 2013, 02:05 --

 

Tomcio Nerwica, nie wiem, Boze, kobieta na rage'u to ciezka sprawa. Musimy sie zjednoczyc a zobaczymy w praniu czy sie da zlapac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, anonus, "kobieta" to zwierze nieudomowione (nie myslic z "żona" bo to już gatunek udomowimy) wiec może być ciężko ze złapaniem tego monstrum

 

-- 10 lut 2013, 00:08 --

 

hasacz, :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, Ty, Lucius Fox, dawaj mi armor w polaczeniu z helmetem takim, zebym mogl skrecac glowe i batmobila. Wtedy mozemy ruszac na kobiete ;)

Snejana, 3 na 1. Przegrasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, czasem nawet ryba może poczuć się jak rekin :P

kapseicyna, no to nie wiem co teraz robić ... dobra kupi się kilka kremów w markecie , lepiej nie ryzykować :D

anonus, co się z nami dzieje , 4 chłopa i się kobiety boimy :P

 

-- 10 lut 2013, 02:10 --

 

już to robię

co to za niewolnik jak swojego niby podwładnego bije wałkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, jak będziemy mieli po 70-80 lat to się wybierzemy do kosmetyczki. Trzeba zrobić coś ryzykownego, co graniczy miedzy życiem a śmiercią i poczuć tą adrenalinę. A w tym wieku to można zaryzykować (dużo nie stracimy jak coś pójdzie nie tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×