Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

...Najlepszy chlopak to taki co ma mop na glowie...

anonus, to tak jak ja?

Z tego co wiem, to na forum parę dziewczyn powiedziało, ze całkiem niezłe ciacho z Ciebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

zaraz wyciagne wałek, ja jestem jedyna w swoim rodzaju

chodziło mi bardziej o to , że 10 takich dziewczyn którymi się równie zachwycą jak siostrą , a nie dokładnie takich samych 8) no liczę , ale powoli nadzieja umiera :-|

Mop to dluzsze wlosy dookola glowy

Jak mężczyzna pójdzie do stylisty fryzur np albo kosmetyczki to pedał , jak założy rurki to pedał ( sam często w nich łażę :P ) dla mnie to tylko stereotypy ;) ... no ale hipsterzy to przesada :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, jeszcze niedawno miałem włosy do polowy pleców ;) A z tymi dziewczynami to tajemnica:P ale podobasz się dziewczyną, powaga!

kapseicyna, i dobrze, mnie się należy bać

Snejana, to znaczy, ze nie będziesz dobra dla mnie? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, noo rureczki niestety troszke gejowskie-i tu akurat nie mowie tego bezpodstawnie, sluchaj. Jak bylem w Chorwacji na zawodach to z kumplami szukalismy pizzerii. Zapytalismy o droge pewnych skejcikow. Jeden z nich nie dosc, ze mial kobieca twarz, dlugie wlosy, to jeszcze mial rurasy na sobie, ktore strasznie opinaly jego dupsko. Wygladal jak laska, czyli pedzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, sam nosze rurki, ale do kosmetyczki to brakuje mi odwagi :mrgreen:

... no ale hipsterzy to przesada
często nosiłem starą wojskową kurtkę, podarte spodnie, glany i trochę tak wyglądałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, nie, Ty akurat mopa nie masz. Mop to dluzsze wlosy dookola glowy. Ty masz wlosy z tylu

anonus, chcesz powiedzieć, że z przodu nie mam, czyli co łysieje?! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×