Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

serdecznie zapraszam oczywiscie :D tak sobie mysle czemu by nie zajac sie tym zawodowo,smazeniem nalesnikow znaczy,taki maly catering nalesnikowy:)nie mysialabym jezdzic do pracy tylko stacjonarnie na wlasnej patelni,zajebiscie:)moze malo rozwojowe,ale zawsze mozna uzyc swej kreatywnosci i modyfikowac dodatki np. :D pomysle nad tym powaznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natik taki własny interes to fajna sprawa ja prowadze sklep interentowy , w zasadzie to już 2 z różnym asortymentem :) tyle ze ja nie mam możliwości normalnej pracy bo studjuje dziennie! pozatym napewno zarbiam duuzo wiecej niż w normalnej pracy mogłabym dostac! ale zapiepsz niesamowity! no ale teraz zrobiłam sobie przerwe bo sie ucze! na poprawki! ;p

arla ja tez sie dzis do bani czuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale kto zgłosił post Maciej_Z do moderatora? I co z nim niby jest nie tak????

Nie wiem o co chodzi - usunąłem raport.

Po 3 miesięcznym pobycie w Anglii, wolę już mentalność Polaków, mamy przynajmniej poczucie humoru

Anglicy też ... tylko jakieś ... angielskie :P

 

Dzień potworny - dokładnie taki jak arla napisała... ale po kawie jakoś wstałem na nogi ;)

 

*maleństwo* po złym dniu zwykle przychodzi ten dobry :) więcz czekaj do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wróciłem z wizyty od pani psycholog,dużo rzeczy sam o sobie wywnioskowałem,naprawdę zmierzam do źródła moich lęków,obaw.

A nawet wiem dlaczego one sie pojawiają tylko chyba nie chciało mi się wziąć za siebie i ciężką praca zlikwidować ich przyczyny,poszłem na łatwiznę i wolałem sie szprycować prochami.Po każdej wizycie u psychologa zaczyna mi być coraz lepiej i wszystko zaczyna nabierać wyraźnych kształtów.

Czyli to jest prawda wszystko zależy od nas ,specjaliści mogą nas tylko nakierować na drogę ku Wolności reszta zależy wyłącznie od nas co my z tym zrobimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dino, dokładnie - i super, że do tego doszedłeś.

 

Piotrek, właśnie rzecz w tym, że ze świeczką szukac ''brytyjskich'' brytyjczyków. Pomijam już język - ze 3 razy może słyszałem tu porządny angielski, bełkoczą tragicznie - mam wrażenie, że już lepiej ''ogólnie'' Polacy mówią po polsku. Jakoś tak bardzo rzadko czuc brytyjski klimat na wyspach... ''English way'' zanika.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dzisiejszy dzien hmmmmm.Wstałem rano o 6 do pracy w ustach znowu sucho chyba skutki uboczne leku,i tak cały dzien mysle czy ma tą shizofrenie czy nie :(bylem juz u 5 lekazy i kazdy z nich mi mowi ze ma NN i skłąnnosci hipohądryczne głowa mi peka od rana uczucie jak by mi ją rozrywało głowe i cały dzien albo panika ze mam te cholerną shizofrenie i chwilowe uczucie radosci a moze jednak mam NN.Sam juz nie wiem co o tym myslec ciagle sie czuje otepiony nie chce mi sie nic zupełnie nic nie chce mi sie mówić jak cos mowie to tylko dlatego ze sie do tego zmuszam z drugiej strony przychodzą mi mysli ze moze mam shizofrnie i dlatego jestem juz taki otumianiony i na zaden temat nie moge sie wypowidziec bo mi sie nie chce i brakuje mi słów w głowie :/nie wiem czy to od leków czy cos sie dzieje ze mna nie tak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej sie terapeutyzować niż zbytnio szprycować :D

Dzisiaj pani psycholog podała mi jeden przykład jak przychodzą do niej kobiety przeważnie z depresją i się skarzą ze mąż pije później je bije,na to ona sie pyta jednej pani a ile pani jest lat w związku?pacjentka na to 30lat,a od kiedy ma pani depresje 25lat,no widzi pani,jak ja pani mam pomóc.

Wniosek zostawiam dla was jest prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam u 2 psychoterapeutów i nic z tego :( wyszło samo zło o mnie , tzn.jaka to ja jestem niedobra!:( samolubna , rządna sukcesów ...i materialistka!i niby przez to?niesądze!

może ktos z was ma dobrego psychologa w krakowie??

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:10 pm ]

pilnie poszukuję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam u 2 psychoterapeutów i nic z tego :( wyszło samo zło o mnie , tzn.jaka to ja jestem niedobra!:( samolubna , rządna sukcesów ...i materialistka!i niby przez to?niesądze!

może ktos z was ma dobrego psychologa w krakowie??

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:10 pm ]

pilnie poszukuję! :)

sory nie zrozum mnie źle,ale może szukasz takiego psychologa który powie ci to co ty chcesz usłyszeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chce uslyszec prawde,nawet kiepska.z wiekszosci zdaje sobie sprawe,ale napewno jest mnostwo rzeczy ktore sa gleboko i o ktorych nie mam pojecia.wlasnie to chce odkryc i mysle,ze bedzie to odpowiedz na wiekszosc moich pytan i glowna przyczyna mojej nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to mowił jeden - taki do którego chodziłam prywatnie , a drugi psycholog kobieta w zasadzie to nic o mnie nie mowiła , tylko rozmawiałą ze mna o moich relacjach z rodzicami od małego , zupełnie nic o lękach , wogole ich nie analizowała! :( jak pytałam co mam robic żeby sie nie bac , przezwycieżyc lęki , i jakoś zyc ... to mowiła "nie wiem".. poprostu sie sparzyłam!a powiem szczerze znaleść psychologa w krakowie nie jest łatwo z uwagi na terminy , nawet u tych prywatnych!wiec stwierdzam ze bardzo duuuzo ludzi sie leczy!tylko nikt o tym nie mowi ze korzysta z porad takiego specjalisty! bo się wstydzą! pozatym taka jest mentalność Polaków niestety!

 

własnie co znaczy ze jestes obserowany???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×