Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dużo lepszy od wczorajszego, ale rewelacji nie ma jak narazie. Mają mi dzisiaj przywieźć meble które zamówiłem dwa tygodnie temu, trzeba je samemu złożyć, cieszę się bo to zawsze jakieś zajęcie i może na chwile uda się oderwac umysł od lęków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień porządkowy - usuwanie niepotrzebnych rzeczy, od ubrań do przedmiotów, które stoją nieużywane od lat.

Później spacer, dzisiaj, z okazji Dnia Pizzy zamierzam zamówić jakąś smaczną /????/ sztukę :D Obiadu domowego nie będzie :D

Czasem trzeba coś zmienić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze juz tak dobrze bylo a dzis jestem zalamana bo mąż sie opil kur.. ciagle musze walczyc z tym jego piciem juz mam dosc jak niema kasy to jest spokoj a jak ma to tylko chla mam go dosc ciagle musze sie martwic o wszystko o opał co wsadzic do garczka o to zeby miał paliwo w aucie latam jak głupia pozyczac fakt on pracuje ale nieznaczy to ze mu na wszystko wolno chyba juz niechce byc z nim mam go dosc ciagle zyje w stresie ku...po co mi takie zycie mam dopiero 26 lat a ciagle tylko problemy jeszcze jak sie opije to jakies do mnie gupie teksty chcesz w ryj a potem gada ze zartuje kiedys jak sie opil przyłozyl mi noz do szyji i drasnal mnie dziecko to widzialo i go blagało zeby nic mi niezrobił a on sie smial ale skurw...spi ochlany na wyrku chyba zygna na niego ale czuje wstret.boje sie komukolwiek to powiedziec czuje uzaleznienie od niego i jego alkocholizmu nikt tego niewie nawet boje sie psychiatrze powiedziec trzymam to w tajemnicy ale jak z nim dalej bedzie moze dojsc do tragedi sama niewiem co robic mamy 5 letnie dziecko.wyciagnelam go z rodzinnego dramatu a sama sie wkopalam w niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, my gramy w bardziej rozbudowane gry niz chinczyk np. Magie i miecz :P A co sie bedzie dzialo potem nie jestem w stanie przewidziec. na wszelki wypadek biore bielizne na zmiane i szczoteczke do zebow :mrgreen:

Aniudziekuje :* Na pewno bedzie udane. Z tymi ludzmi nie ma innej mozliwosci :D

 

 

emi 1402, szukalas gdzies pomocy? W sensie nie wiem.. zgloszenie na policje, jakis osrodek uzaleznien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, dokładnie mam tak samo, najgorsze jest to że kurier przyjedzie dopiero w przedziale 18-21 i do tego czasu nie mam co ze soba zrobic....

 

-- 09 lut 2013, 14:37 --

 

emi 1402, uciekaj od niego jak tylko możesz najszybciej, wiem że zaraz powież że łatwo mi się mówi ale sama widzisz co się dzieje, Twój mąż to naprawdę niezrównoważony człowiek jest, może taki bodzieć ze straci Ciebie i dziecko pozwoli mu przejrzeć na oczy,

Powodzenia trzymaj i nie daj się!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, my gramy w bardziej rozbudowane gry niz chinczyk np. Magie i miecz :P A co sie bedzie dzialo potem nie jestem w stanie przewidziec. na wszelki wypadek biore bielizne na zmiane i szczoteczke do zebow :mrgreen:

Aniudziekuje :* Na pewno bedzie udane. Z tymi ludzmi nie ma innej mozliwosci :D

 

 

emi 1402, szukalas gdzies pomocy? W sensie nie wiem.. zgloszenie na policje, jakis osrodek uzaleznien?

na chwile obecna nigdzie nieszukalam pomocy nawet niewiem co mam robic.psychicznie mnie wykańcza

 

-- 09 lut 2013, 15:44 --

 

nawet niewiem gdzie sie udac i od czego zacząc niemam w sumie oparcja w rodzinie mecze sie sama z tym potem jak mu nagdam to mnie przeprasza i znow za jakis czas to samo

 

-- 09 lut 2013, 15:48 --

 

własnie chcialabym aby podjał jakies leczenie corka jest bardzo za nim i on takze za nia i to mnie gubi tzn ze wzgledu na nia jestem chyba z nimn jeszcze i łudze sie ze sie zmieni.niewiem jestem sama w sobie zagubiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emi 1402, to jest typowe dla ludzi z problemem alkoholowym, jak wytzreźiwją to obiecjuą złote góry, wiem co mówię bo całe zycie męczyłem się z ojcem alkoholikiem, później przez jakiś czas z bratem alkoholikiem. Jeżeli chcesz zacząć działać to musisz napisac wniosek do gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, taka jednostka funkcjonuje w kazdym urzędzie gminy czy miejskim, możesz też iść do ośrodka opieki społecznej tam cię już pokierują właściwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emi 1402, to jest typowe dla ludzi z problemem alkoholowym, jak wytzreźiwją to obiecjuą złote góry, wiem co mówię bo całe zycie męczyłem się z ojcem alkoholikiem, później przez jakiś czas z bratem alkoholikiem. Jeżeli chcesz zacząć działać to musisz napisac wniosek do gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, taka jednostka funkcjonuje w kazdym urzędzie gminy czy miejskim, możesz też iść do ośrodka opieki społecznej tam cię już pokierują właściwie.

tzn to beda jakies spotkania na ktorych bedzie walczył z alkocholizmem?

 

-- 09 lut 2013, 15:57 --

 

jego gubi alkochol a nas niszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emi 1402, z tego co się orientuję to może mieć sprawę w sædzie o przymusowe leczenie. Nawet na odwyk może go sąd skierować do szpitala. Jak sie sam nie stawi to policja po niego podjedzie. U nas tak jest. Idz kochana do opieki,oni faktycznie najlepiej cie pokierują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emi 1402, dostanie wezwanie do stawienia się na taka komisję, tam bedą go pytać ile i od jak dawna pije, jak się przedstawia Wasza sytuacja rodzinna, materialna, czy dochodziło do incydentów przemocy itp. Po takim spotkaniu napewno dostanie trochę czasu na poprawę, później ponowna komisja i wtedy zweryfikują czy są jakieś postępy, czy jest lepiej czy gorzej, moga również zaproponować leczenie odwykowe, załatwią nawet miejsce w ośrodku ale wtedy jest wymagana dobrowolna zgoda takiej osoby. W przypadku nasilających się incydentów przemocy, pogłebiającego się alkoholizmu, problemów materialnych, jeżeli w domu są małoletnie dzieci Komosja składa wniosek do sądu o przymusowe leczenie. Procedura jest długa ucziązliwa i nieprzyjemna ale czasem to jedyna droga aby cokolwiek zmienić choczby na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×