Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

niecierpliwy, rodzinie się nie podobało, że się leczę i co chwile znoszę nowe recepty do domu to rzuciałm to w cholerę. Zrobiłam to w momencie jak czułam się zdrowa i wszystko było ok, może to była pochopna decyzja, ale na razie boje się do tego wrócic.

Choruje na anoreksje, ale obecnie nieźle to kontroluję, mam ChAD poza tym i też lekka fobie społ. jak Ty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, a nie możesz jechac, ale nie brać udziału? xD wycieczka do Niemiec zawsze spoko :P

Saiga, mnie też nie podnosiły, jeszcze twarz mi od nich puchła i wyglądałam jak gargamel :P Zgadzam sie, że szkoda kasy i zdrowia, zreszta nie ma nic lepszego jak czuć, ze ma się dobry humor "naturalnie" bez wspomagaczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, tego sie boje. A Ty probowalas psychoter. ? Moj lekarz jest ordynatorem w szpitalu i polecal zeby skorzystac z ich uslug bo maja dobry personel i swietne psychoterapeutki (a to w moim przypadku wazne ze kobiety) wiec moze sprobuje. Z powodu moich objawow mialem juz mysli s. wiec jesli nic z tym nie zrobie to na pewno sie powtorza.

 

-- 07 lut 2013, 20:23 --

 

Saiga, a probowales cos z psychologiem/psychoterapeuta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, dół mnie trzyma często, chociaż ostatnio to sie cholernie uspokoiło. Górkę miałam niezła niedawno, co narzekałam, że całą kasę przep... liłam :roll: Najgorzej było właśnie przy lekach antydep. wtedy dosłownie wystarczyło, ze wiatr zawiał a ja dostawałam szału, stabilizotory nie pomagały, a po lekach uspokajajacych spalam po 12 godzin.

Dziś na przykład mam prawie że idealnie idealny dzień, w takie dni myślę, ze ten chad to była błędna diagnoza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecierpliwy, chodzilam w zeszłym roku na psychoterapie, to była terapia humistyczna czy jak się to mówi i po 6 mies. odpuściłam, cieżko mi szło. Chciałabym do tego wrócic w ogole strasznie tesknie za moja psychoterką nieraz, ale zniknelam stamtad bez słowa i wstyd mi sie teraz pokazywać :P

Spróbuj terapi, przy takich problemach jak Twoje częściej to pomaga, niż przy moich chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam stwierdzone ocd i bedzie mnie to jeb.ac czy lzej czy ciezej, wiec pobiore troche tych lekow. Kto by pomyslal, ze niepowodzenie u dziewczyn moze do czegos takiego doprowadzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×