Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

anonus, ja tez jestem alone, wiec się nie przejmuj. Nie jesteś z tym sam!

Bianka78, a gdzie? może wieczór przy winie, na dywanie przy kominku i zgaszonym świetle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, jeszcze wiele wspaniałych chwil i rozczarowań cie czeka! Pewnie jeszcze nie raz powiesz "dobrze było być singlem" korzystaj póki jesteś nim :P

 

-- 07 lut 2013, 13:55 --

 

Ja uciekam, do usłyszenia w Nocnych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, aham. Wczoraj sie dowiedzialem, ze moj kumpel, ktorego znam 10 lat, znalazl dziewczyne, a wczesniej jej w ogole nie mial tak jak ja.

kapseicyna, bede forever alone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, aham. Wczoraj sie dowiedzialem, ze moj kumpel, ktorego znam 10 lat, znalazl dziewczyne, a wczesniej jej w ogole nie mial tak jak ja.
anonus, widzisz? dowód na to, że nigdy nie wiesz co się stanie. Potencjalną dziewczynę możesz znaleźć wszędzie- w autobusie/tramwaju, w szkole, na mieście, koncercie czy treningu. Tylko nie możesz siedzieć cały czas w domu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, i tak mu powiedzialem, ze jest pewnie kryptogejem :P . Starzy kumple to zawsze sobie robia mila atmosfere.

Co do tego co mowisz-to nie jest tak, ze sie nie staram. Staram sie, ale spotykam sie z odrzuceniem :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, Nie musisz się starać, bądź otwarty na nowe znajomości (zwłaszcza na znajomości z dziewczynami) a wszystko będzie dobrze :P Ja nigdy nie szukałem dziewczyn na siłę, a narzekać nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, ok :D

 

Bianka78, zawsze mogę na Was liczyć :D

 

Saiga, do Was zawsze :D

 

-- 07 lut 2013, 16:10 --

 

kapseicyna, e tam kryzys... młody chłopak a wydaje mu się że jest 80letnim starym kawalerem :mrgreen: Niech korzysta z życia bo jak już go jakaś kobieta usidli to dopiero zobaczy jak to jest mieć krótką smycz :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×