Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana,

siostra też tak te pandy pilnuje :P w końcu jedna uciekła do mnie :P

przełącza kanały :shock: mecz mu się chyba znudził i przełączając kanały zatrzymał się na discovery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, zapewne twój telefon nagrywa typ filmu MOV (film: H.264, kodowanie wewnątrzklatkowe) a lepiej bedzie jak zabierzesz konkretny sprzęt z kodowaniem międzyklatkowe i najlepiej co najmniej 60k/s to będziemy mogli wszystko zaobserwować i ocenić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, nie ucieknie , bo chyba mnie polubił :D ostatnio jak poklepał mnie po plecach , to do dziś mnie łupie w krzyżu :P

tak samo jak wycieczka do Francji

:shock: mowy nie ma , bo nie będzie miał mi kto obiadu ugotować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, to dlatego brat ostatnio taki pokrzywiony chodzi :P lew brata lubi, pandy brata lubią... ja brata lu... lubię bić wałkiem :P normalnie wszyscy brata lubią :P

mowy nie ma , bo nie będzie miał mi kto obiadu ugotować

brat nie chce żeby świat pozwiedzała? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, ta pizza to mi na 10 minut wystarczy :D ale chwila , co na to siostra ? :P

Snejana, na początku zastanawiałem się nad młodym lwem , ale powiem jak mężczyzna z kompleksem , że zawsze chciałem mieć dużego :P trochę dużo miejsca zajmuje :D wolałbym żeby te pandy mnie nie lubiły i mnie unikały :P

brat nie chce żeby świat pozwiedzała?

no chce , ale umrzeć z głodu nie chce :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jak urosną , to dopiero zacznę się bać :P przecież to będzie wielkości niedżwiedzia ( jak nie większe ) :zonk::P

bez brata nie pojadę, bo bedę tesknić musi kapseicyna, nas oboje zabrać

no właśnie :D tym bardziej , że nie jadłem nigdy żab i ślimaków , a chciałbym spróbować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×