Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Polska Irlandia 0:2 . Porazka. Ostatnio zesmy z jednym bardzo madrym trenerem taekwondo gadali i mowil, ze gdyby tym pacanom od nogi (bez urazy) zabrac tyle dotacji i przeznaczyc czesc na chociazby takie taekwondo to mielibysmy naprawde sukcesy. Przynajmniej w taekwondo jakos sie liczymy na arenie miedzynarodowej a w nodze to pomiataja nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, powinnam odpoczać? :P chyba tak za dużo ostatnio ponurych myśli w moim zyciu

 

-- 06 lut 2013, 23:32 --

 

anonus, straszne a Ty się spodziewałes wygranej>optymisto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, tej taekwondo poćwicz krav mage :D

Mushroom, a aparat, obiektywy, światła, filtry itp? jestem po prostu ciekawy (mam nadzieje, ze narodzi się dyskusja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, nie. Tylko mowie, ze po co inwestowac w ten przegrany juz i tak sport, skoro mozna by dac na cos innego, co by przynioslo plony

 

-- 06 lut 2013, 23:34 --

 

kapseicyna, sorki, ale wole zachowac plodnosc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem coś abusrdalnie prostego, ale jakże przydatnego. Jeśli chcemy się przestawić na wcześniejsze wstawanie, codziennie przesuwamy tylko o minutę, przez co przesiadka z wstawania np. z 8 na 7, zajmuje 2 miesiące i jest całkowicie nieodczuwalna. :idea:

Normalnie geniusz jestem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, No dobra a aparaty i obiektywy, na jakim systemie pracujesz, jaki masz arsenał, i w jakiej fotografii czujesz się najlepiej?

Michuj, :uklon:

 

-- 06 lut 2013, 21:56 --

 

Saraid, Moja ^^ a co znajoma gęba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×