Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, na pewno nie Ciebie :mrgreen:

 

niecierpliwy, to nie chodzi o ocenianie. Chodzi o to, że czasami warto spojrzec w lustro. Ja nie dyskryminuje tej pani. Kobieta która ma rozmiar xxxxl tez może być piekna i ładnie wyglądać... ale na litośc... nie w leginsach i bluzce do pasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, :papa:

 

kapseicyna, łomatko... ale ja nie mówię, że źle że jest xxxxl... kurcze nie przeinaczajcie moich słów. To co napisałam wczesniej Kobieta która ma rozmiar xxxxl tez może być piekna i ładnie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecierpliwy, to nie chodzi o modę... chodzi o to aby ubrać sie adekwatnie do swojego wyglądu. Ja jak miałam trochę kilo więcej ne zakładałam mini bo wyglądałam przeraźliwie. teraz mogę i zakładam... tu chodzi o małe wyczucie estetyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecierpliwy, ;) o gustach sie nie dyskutuje ;) Ja mam troche mniej niz 45 ale takiej mini jak zakładałam majac 18 lat nie założe. ;)

 

Saiga, jej... normalnie nie do wiary :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecierpliwy, mini jak najbardziej :) ale wiesz... nie taka jak kiedys, chyba nawet bym sie źle czuła ;) Figury modelki nie mam ale nie mogę narzekać;) a wiek...hmmm.... dlaje czuje sie jakbym miała 20 lat :D

 

-- 06 lut 2013, 21:52 --

 

Saiga, nie że o niewiadomo co tylko o ...hmmm... grypa Cie bierze czy cuś? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×