Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

lutka, jak nie zasne to znów będę do dupy a tak bym chciała iść jutro do fryzjera...

 

ha ja tez chce isc do fryzjera jutro :), sluchaj, ja zasypiam tak kolo 3 w nocy, o 7.20 mnie cora budzi, wstaje z dreszczami i niepokojem, po pracy kimam na kanapie i potem od poczatku jazda, obiecuje sobie, ze musze przetrzymac i nie podsypiac w dzien, ale nawet nie wim kiedy gasne..i bledne kolo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem po libacji u kolegi :) właśnie przyjechałem na chate bo nie wziąłem ze sobą concoru (ajjj ta skleroza) było fajnie. Chillout w dobrym starym towarzystwie chociaż moja psycholog uważa je za troche "złe" dla takiej osoby jak ja tzn. DDA, ale dobrze się przy nich czuję. Opijaliśmy wczoraj kolejnego inżyniera :mrgreen:. Wogóle to polecam wódke Grey Goose zero kaca, a smakuje jak woda nic nie pali nawet przepijać nie trzeba :) Lece do dziewczyny 3majta sie ludziska! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman czy to prawda ze podczas beta blokerów nie powinno sie z poczatku wysiłkow robic itp ze mozna zemdlec np gdy bedzie sie bieglo na autobus to on blokuje wiekszy wysilek serca? kolezanka mi mowila ze on oslabia (czuje sie troche osłabiona).

 

Wogole dzien do bani na rozmysleniach . :(

 

Mecze sie za szybko a dobrze waze nawet sprzatanie w domu powoduje ze musze odpoczac dysze to chyba nie jest normalne :why: tak sie boje ze serduszko jest chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez równe 13 dni nie miałam żadnych objawów lęków/ natręctw. Były to najpiękniejsze dwa tygodnie mojego życia.

Nie działo się nic specjalnego, było normalnie, wspaniale. Delektowałam się każdą chwilą. Chyba normalny, zdrowy człowiek by się tak nie delektował tym, że siedzi i nie umiera z lęku.

 

I nagle dzisiaj, ni stąd ni zowąd, już obudziłam się z lękiem uogólnionym.

Od czego to zależy? Leki przestały działać?

Jestem załamana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócilam własnie od fryzjera. Chumor mi sie poprawił bo poprawiłamb fryzure i mi sie podoba. Zadowolona jestem. Ale strach przed wyjściem z domu o mało tego nie zepsuł. Na szczeście sie przełamałam i teraz mam pozytywne efekty

ciesze sie razem z toba : :brawo:

 

-- 06 lut 2013, 17:11 --

 

Dziś kolejny zmarnowany dzień :roll:

może jutro bedzie lepszy dzień.niezałamuj sie czasem musza byc i gorsze dni :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman czy to prawda ze podczas beta blokerów nie powinno sie z poczatku wysiłkow robic itp ze mozna zemdlec np gdy bedzie sie bieglo na autobus to on blokuje wiekszy wysilek serca? kolezanka mi mowila ze on oslabia (czuje sie troche osłabiona).

 

Wogole dzien do bani na rozmysleniach . :(

 

Mecze sie za szybko a dobrze waze nawet sprzatanie w domu powoduje ze musze odpoczac dysze to chyba nie jest normalne :why: tak sie boje ze serduszko jest chore

 

Nie wiem czy on coś takiego powoduje w początkowych fazach. Wiem naprzykład po sobie że teraz jestem jakby "mocniejszy" przy wysilku bo mniej sie mecze.

Zrób sobie holtera 24 godzinnego i w razie wady Ci wyjdzie jak ta lala czy coś jest nie tak :) Koszt 100-150zl wraz z opisem lekarza kardiologa więc myśle że suma do zaakceptowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×