Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

JBrown no widzę całkiem nie źle i do tego przyjmuje również w Rydułtowach, ale cholera nie zarabiam i muszę iść na NFZ to mnie też dobija... znam podejście lekarzy kiedy nie przychodzi się prywatnie. No, ale nic chyba muszę zacząć zarabiać jakoś, bo nigdy nie wyjdę z tego bagna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bylem wczoraj u psychiatry i chciala mi dac leki ale odmowilem, bo sam sobie radze na razie z choroba, a nie ma co sie szprycowac lekami niepotrzebnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid Cześć, a no o chorobach, bo ja znów panikuję :oops:

 

anonus ja też leków nie chce, ale muszę po tą cholerna diagnozę... Gratulacje co do tych leków :)

 

Saiga Dopiero w poniedziałek, albo wtorek mogę iść do lekarza się zarejestrować, a w resztę dni przyjmuje... :roll:

 

Aranjani Cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, nie tylko lekow nie chcialem z tego powodu, ze radze sobie, ale tez i dlatego, ze jak jezdze po zawodach i by mnie wzieli na test antydopingowy to by mi wykazalo ;) . Co do mojej choroby-sytuacje dobrze oddaje cytat w moim opisie-upadamy po to, by nauczyc sie podnosic, zatem kiedy osiagnalem dno psychiczne, a zarazem szczyt choroby, to wtedy moglem zaczac sie uczyc ja zwalczac i teraz jest juz naprawde dobrze. Oczywiscie ataki mi sie zdarzaja, ale nie tak czesto jak kiedys ;) .

 

-- 06 lut 2013, 14:50 --

 

Aranjani, wam, dziewczyny, zawsze zimno :P . Jak wczoraj zadalem takie samo pytanie Snejanie, to odpowiedziala identycznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus rozumiem i chyba mam podobną sytuację, bo jest lepiej, wiem jak się zachować, ale nadal mnie to przerasta. Ja natomiast nie chcę leków, bo szybko wpadam w uzależnienia psychiczne, nie chcę ryzykować skoro dochodzę do wniosku, że uda mi się wyjść z tego o własnych siłach... może się przeliczam, ale zobaczymy jak mi pójdzie :) A na jakie zawody jeździsz jeśli można wiedzieć? :mrgreen:

 

601155_562233720473385_1898709047_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×