Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, w życiu nie ma tak dobrze , będzie tylko jedna :P lwy to lenie , bo samice polują a im się nie chce :D więc i tak pewnie będzie ze mną leżał cały dzień przed telewizorem i czekał na obiad :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, a dużo jedzą takie pandy ? :D a co mam go na polowanie wypuścić ? co upoluje ? szyszki ? sąsiada ? to nie safari siostra :P trzeba będzie dla niego ( i dla mnie ) kupować żarcie u p. Irenki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, te pandy co je oglądam to ciągle coś jedzą, ale tylko jakieś badyle to można przecież z lasu poprzynosić :D wie brat co, to ja wezme tego lwa i pójdę do pani irenki prosić o jakiś rabat czy coś, myślę, ze na widok tego lwa to odda mięcho za darmo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, albo wygonić je do lasu , to sobie coś tam same znajdą do jedzenia :D oczywiście większość mięsa dla mnie , lew musi się od początku nauczyć , że to pan tu rządzi :P

 

-- 06 lut 2013, 02:17 --

 

ProstaNazwa, cześć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000 hej :) w sumie powinnam być zdenerwowana, że znów się obudziłam... ale w sumie wesoło mi :mrgreen: a jak tam u Ciebie?

 

Snejana jeeeeju :105: pewnie, że tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000 oj tu Ci nie doradzę :lol: ale co mnie zaciekawiło, że wolisz gazety niż internet?

 

Snejana ahh no ale niestety zostaje mi tylko oglądać web camery :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×