Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boze chyba jestem w ciazy!!!


Gość Lukrecja.

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby tak podchodzic do tematu to ludzkosc by juz dawno wymarła kazdy ma złe cechy jakies , nie tedy droga uprawiac seks z głowa, pokonywac leki, starać sie rozwijac, pokonywac wady i dzieci jak sie kogos kocha tez miec i madrze je wychowywac a nie nieuprawiac wcale seksu to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wogóle podziwiam ludzi, którzy biorą leki i zmagają się z zaburzeniami lub chorobami psychicznymi i przy tym współżyją :uklon: .

:mrgreen: a Ty to na serio napisałaś? :shock:

No... a potem rodzą się kolejne "kaleki życiowe".

ala1983 chyba czegoś nie rozumiesz. Kazda żyjąca istota ma popęd płciowy. Ludzie współżyją nie tylko z powodu poczęcia tylko dla przyjemności = orgazmu. To jest potrzeba. Jeżeli ktoś ma nerwicę czy schizofrenię dlaczego miałby nie współżyć? Poza tym to scala każdy związek, zbliża ludzi do siebie, potęguje miłość. Piszesz że z mężem byś współżyła (tak zrozumiałam) ale jak to się ma do zaburzen? Czy z mężem czy z kochankiem seks to seks. Tu bardziej religia się kłania ale nie pojmuję Twojego toku rozumowania że seks ludzi z jakimiś zaburzeniami to coś niewłasciwego. Domniemam tylko że jesteś bardzo młoda i nie poznałaś przyjemności jaką daje współżycie, albo nie odczuwasz popędu może z powodu leków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Religia przegrywa w starciu z najprostszymi pytaniami.

 

1. Clitoris- łechtaczka jest narządem, którego wyłączną i jedyną anatomiczną funkcją w organizmie kobiety jest sprawianie przyjemności i dawanie orgazmu- jest najbardziej erogennym punktem kobiety i posiada trzykrotnie więcej zakończeń nerwowych niż żołądź penisa. Dlaczego Bóg tworząc kobietę obdarzył ją tak "nieczystym" narządem, którego, jak podkreślam, wyłączną funkcją jest dawanie orgazmu podczas pettingu (seks bez penetracji) skoro masturbacja (nieważne czy w przed ślubem czy po) jest grzechem, a akceptowalną formą współżycia jest seks waginalny mający służyć prokreacji? No bo chyba nie po to, żeby "wodzić kobietę na pokuszenie" (czego miał nie robić według modlitwy "Ojcze Nasz") i sprawdzić czy jest w stanie się oprzeć swoim lubieżnym żądzom i szatanowi?

 

2. Skora masturbacja u mężczyzn i generalnie pozawaginalna ejakulacja jest czymś złym i grzesznym, bo nie sprzyja to aktowi miłosnemu i budowaniu więzi pomiędzy kochankami, poza tym w ejakulacie pozostawionym samemu sobie giną gamety męskie, które miały posłużyć do prokreacji to dlaczego:

a) Bóg obdarzył mężczyzn mechanizmem tzw. polucji- czyli samoistnych, mimowolnych ejakulacji w trakcie nocnych marzeń sennych podczas których również giną gamety męskie

b) Średnia objętość ejakulatu to 2-5mm- z czego każdy mm zawiera 20mln. plemników. Cały ejakulat jak nietrudno policzyć zawiera od 40 do 100 mln. plemników. Dlaczego Bóg tak zaprogramował mechanizm poczęcia, że zwycięża tylko jeden plemnik, a pozostałe 39 999 999-99 999 999 plemników ponosi śmierć? Gdy w trakcie ejakulacji pozawaginalnej giną gamety męskie jest to grzechem.

 

3. Analogiczna sytuacja z kobietami- dlaczego Bóg wyposażył kobietę w mechanizm owulacji skoro w krańcowym stadium dojrzewania komórek jajowych- ponoszą one śmierć, gdy nie dojdzie do zapłodnienia.

 

4. Skoro Bóg stworzył wszystko co istnieje we wszechświecie i wszystko co żyje (jak wynika z Biblijnego opisu stworzenia świata) to stworzył również wirusy- w tym wirusa HIV, który wywołuje AIDS. Prezerwatywa nie zapobiega niczemu w 100%, ale znacząco zmniejsza ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową (w tym AIDS)- jest to szczególnie istotne w Afryce, krajach trzeciego świata. Zatem skoro użycie prezerwatyw hamujące rozprzestrzenianie się wirusa HIV (którego stworzył notabene sam Bóg) jest czymś złym i grzesznym to logicznym wydaje się wniosek, że Bóg chce, aby ludzie zapadali na AIDS i umierali.

 

5. Nie będziemy wnikać czy ktoś popiera homoseksualizm czy nie, bo to kwestia światopoglądu i preferencji politycznych, ale z ust osób wierzących często z ust osób wierzących pada stwierdzenie, że homoseksualizm jest "wynaturzeniem" i czymś "sprzecznym z naturą". Tymczasem ja mam przed sobą 500-stronnicowe badania Bruce'a Bahemihla i innych naukowców, które jasno mówią o tym, że u większości gatunków zwierząt (poczynając od ptaków, pszczół, a kończąc na szympansach karłowatych obserwowano zachowania homoseksualne oraz kopulację osobników jednej płci. Wśród szympansów karłowatych dodatkowo każdy aspekt ich życia jest związany z seksem, a sam seks mniej służy prokreacji, a bardziej przyjemności. Szympansy karłowate wchodzą w związki poligamiczne i często uprawiają seks z osobnikami tej samej płci. Jak zatem homoseksualizm może być "wynaturzeniem" i "wbrew naturze" skoro zwierzęta i naturę stworzył sam Bóg.

 

6. Według dogmatów katolicyzmu człowiek jest jedynym gatunkiem na Ziemi, który posiada "rozum i wolną wolą". Zatem zwierzęta nie posiadają rozumu, ani wolnej woli- więc fakt, że niektóre odmiany nietoperzy uprawiają seks oralny jest zapewne zgodny z tzw. "Wolą Bożą"?

 

7. Skoro głównym celem człowieka w związku jest prokreacja, a związek małżeński jest ważny i zgodny z Boskimi Prawami jedynie wtedy gdy obie strony są poczytalne i w pełni świadome podczas jego zawierania, a związek małżeński zostanie skonsumowany i zostanie wydany jego owoc- poczęcie dziecka, to logicznym wydaje się wniosek, że wszystkie osoby upośledzone umysłowo (co ciekawe niektóre te dysfunkcje są dziedziczne i związane z mutacjami genetycznymi- aberracje chromosowe stworzył sam Bóg, skoro stworzył wszystko), chore psychicznie, zaburzone psychicznie, bezpłodne, niepłodne są dla Boga kompletnie bezwartościowe i nieproduktywne, bo nie mogą spełnić jego woli-zawarcia związku malzenskiego i wydania dziecka do której spełnienia ich zobowiązał posyłając ich na ziemski padół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger , to żeś się wysilił, i choć nie zgadzam się z większością Twoich Tez ,jestem zdumiony i przejętym pewnym podziwem nad Twoją Pracą ;)

Pozdrawiam.

Acha , wszystko na "Nie" u Ciebie , mógłbyś chociaż jeden punkt dać na plus dla Kościoła , religii, wiary. Pewnie znalazł byś jakbyś poszukał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger,

uff, ze tez Ci sie chciało,ale sie zgadzam ogolnie,chyba ze to powklejane z róznych innych stronek po kawałku,ale swięta racja w tw tym co napisaełś,

a koscielny kalebex kiedys mnie uswiadamiał,ze on jakos mężczyna moze zdradzać a kobieta nie , myślałam ,ze szlag mnie trafi jak przeczytałam te jego mądrosci katolickiei jeszcze,ze powinna byc dobra i wybaczyć a do rynsztoka z takimi tekstami, bo ja przypuscmy mam teoretycznie-(pan kalebex nie tylko teoretycznie hih z tego co pisał)- wrecz odwrotnie proporcjonalne do pana kalbexa czy jak mu tam i co on na to :?::?::?: hehe, pewnie juz mu sie to podoba mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha , wszystko na "Nie" u Ciebie , mógłbyś chociaż jeden punkt dać na plus dla Kościoła , religii, wiary. Pewnie znalazł byś jakbyś poszukał ...

 

Ja na przykład nie widze zadnego plusa w Kościele przynajmniej jesli chodzi o kwestie seksualnosci czlowieka i podejscia religii katolickiej do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a koscielny kalebex kiedys mnie uswiadamiał

Ciebie Pani Tahela uświadamiał , a weż przestań smucić...

bo ja przypuscmy mam teoretycznie

to dobrze ,że masz teoretycznie, i mam nadzieję ,że tylko teoretycznie...

pewnie juz mu sie to podoba mniej

 

a laskę na to Pani Tahela kładę i te marne wywody ,,,ot i całe co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja., sorry, że to napiszę, ale zachowujesz się jak nieodpowiedzialna gówniara! Co to znaczy, że wolisz nie wiedzieć?! Bierzesz leki, co może poważnie wpłynąć na dziecko. Jeśli jesteś w ciąży, to nie jesteś odpowiedzialna tylko za siebie, ale też za dziecko, a Ty masz to głęboko gdzieś. Nie pojmuję tego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja., sorry, że to napiszę, ale zachowujesz się jak nieodpowiedzialna gówniara! Co to znaczy, że wolisz nie wiedzieć?! Bierzesz leki, co może poważnie wpłynąć na dziecko. Jeśli jesteś w ciąży, to nie jesteś odpowiedzialna tylko za siebie, ale też za dziecko, a Ty masz to głęboko gdzieś. Nie pojmuję tego!

Czytając ten cały wątek zgadzam się powyższym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

to następnym razem swoje katolickie wywody i szowinistyczne zachowaj dla siebie bo mnie tyle obchodzisz co nic a na miejscu twojej zony za to co pisałes na swój temat wywaliłabym Cie na kopach ,ale jak widac znalazłęś naiwna i tyle, która daje ci sie dymac nie tylko fizycznie, ja takich jak ty z mojego towarzystwa wykluczam, nie potrzebuje beznadziejnych facetów, którzy zdradzaja i mają to gdzies i sie tym publicznie chwala, jestes zero dla mnie po prostu, mogłam to napisac wczesniej, bo jak sie puszczasz to sie tym nie chwal przynajmniej patałachu puszczalski ,żonie sie dziwe bo powinna cie w dupsko kopnąc juz dawno, jestem w moich sądach szczera i sie raczej nie ograniczam jak postawa czyjas mnie wkurza i jak kims gardze a toba gardze wiec nie mam zamiaru sie ograniczac, więc zdradzaj dalej i licz na przebaczenie twojej naiwnej zony i dalej sie wyzalaj na forum jak ja zdradzasz i jak facet to moze ,sam tak stwierdziłęs wiec sam sobie że jesteś winny i sobie na to zasłuzyłes i nie bede za to sie nad toba uzalac bo nie zasługujesz po prostu , inni cie moga poklepąc po główce zes taki biedny i zes z tej bidy zone zdradził ja ci powiem, ze jestes nic nie wart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro się zrobiło ;)

 

Wizyta u lekarza jest niezbędna! Nie można tego lekceważyć.... Ja miałam straszne problemy z plamieniem, nie raz myślałam, że jestem już w ciąży, nie jeden test ciążowy zrobiłam, od ginekologa ciągle słyszałam ,,obserwować, obserwować'' i tak cały czas. Osttanio poszłam do innej kobitki. Skierowała mnie na badania prolaktyny..wyszły o dużo za duże! :( Teraz biorę jakieś leki, ale i ot skąd nieregularny cykl. Szczerze mówiąc to jestem podłamana tą prolaktyną....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, nie chodzi o współżycie, tylko żeby sie zabezpieczać przed niechcianą ciążą.

Nic nie chroni w 100 %

 

Pewnie - ale brak seksu też nie wpływa za dobrze na naszą psychikę....seks jest fajny, przyjemny, odprężający, przeciwbólowy ... same pozytywy :mrgreen:

 

 

Można się porządnie i dobrze zabezpieczyć, środki hormonalne, środki hormonalne + prezerwatywa, metoda objawowo termiczna, metoda objawowo termiczna +prezerwatywa, sama prezerwatywa, są jeszcze jakieś chemiczne środki o ile mi wiadomo ....... wystarczy być odpowiedzialnym i dziecka z współżycia nie będzie.

 

Co do autorki tematu ...... nie wiem co powiedzieć, ręce opadają..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się porządnie i dobrze zabezpieczyć, środki hormonalne, środki hormonalne + prezerwatywa, metoda objawowo termiczna, metoda objawowo termiczna +prezerwatywa, sama prezerwatywa, są jeszcze jakieś chemiczne środki o ile mi wiadomo ....... wystarczy być odpowiedzialnym i dziecka z współżycia nie będzie.

 

No dokładnie.

Znam kilka osób, które zdecydowanie i twardo nie chcą mieć dzieci i się podwójnie zabezpieczają.

Moim zdaniem to aż przesada, chociaż ja mam do dzieci nieco inne podejście.

W każdym razie, jak ktoś wie, że nie chce mieć dzieci to powinien się zabezpieczać w taki sposób, jaki uważa za pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze można miec w domu pigułkę escapelle dostępna w Polsce tak na wszelki wypadek , jkaby coś sie stało zeby nie latac po lekarzach tylko zazyc bo czym szybciej tym bardziej skuteczne. To jest, teraz najwżniejsze, nie ma juz co płakac tylko isc do lekarza dowiedzieć sie i zadecydować. Zrobić wszystko by dziecko urodziło sie zdrowe bo psychotropy różnie na płód wpływają albo niestety załatwić sobie pigułkę wczesnoporonną z zagranicy i tyle. Nie ma innej mozliwosci , podjąć decyzję i się tego twardo trzymać :105: a nie rozpaczać bo to nic nie da juz w tej chwili i myśleć na przyszłość, poczytac i zwyczajnie sie pilnować. W końcu ludzie sie pilnują całe zycie bo nawet jak ktoś ma jedno ,dwoje dzieci to więcej nie chce a jakby sie nie pilnowali to by mieli 8 a nie jedno, więc można. Zawsze moze sie trafić ,ale prawdopodobieństwo spada znacznie.

Asiu idź do lekarza i sie dowiedz bo jeśli chcesz urodzić to musisz wiedzieć, być może zmienić leki albo dawkę, bo jeśłi jesteś to jeszcze urodzisz chore dziecko, niedorozwiniete przez to ,ze bierzesz leki bez kontroli lekarza w czasie ciąży i dopiero bedziesz mieć problem na całe zycie ,Ty chora i bedziesz sie zajmowac chorym dzieckiem , do lekarza marsz i zadecyduj cos.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ludzie sie pilnuja całe zycie bo nawet jak ktyos ma jedno ,dwoje dzieci to wiecej nie che a jaby sie nie pilnowali to by mieli 8 a nie jedno, więc mozna

 

Moja ciocia robiła kiedyś w swojej parafii kursy o naturalnych metodach zapobiegania ciąży (miała już chyba 5 dzieci i nie chciała więcej) i w międzyczasie się nieplanowanego dziecka dorobiła :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E.,

Kasiu mowiłam o metodach takich bardziej nowoczesnych a nie 19-wiecznych gdzie kazda kobieta niemal miała 10-ro dzieci a śmierc kazdego dziecka była dobrą wiadomościa bo jedna gęba mniej do wykarmienia, ale tak było.

Czasy sie zmieniły dzisiaj dzieci są planowane, kochane, wychuchane i z miłości a nie z konieczności przynajmniej w wielu przypadkach dzięki rozwojowi cywilizacji za te zmiany.Bo i my mozemy byc bardziej szczęsliwi z tego powodu i dzieci z tych związków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×