Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. To nasza choroba tak działa ze w takich sytua ja h nie utrzymujemy zimnej krwi jak inni. Wkręcamy sobie najgorsze scenariusze. Ja tak zawsze mam,nawet jeśli chodzi o drobneostkę. Masz prawo bać sie o mamę. Choroba tylko nasila twój lęk

 

-- 05 lut 2013, 07:53 --

 

Noc przespana. Musze dziś. Iść do przychodni po recepty a nie czuję się na siłach

 

-- 05 lut 2013, 11:17 --

 

Czas wyjść sie zbliża. Boje sie że i tak nic nie załatwię

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym dublem? Ciągle mi to wyskakuje a ja przecież nikogo nie dubluję

 

Dublujesz swoje posty notorycznie. Źle się to czyta i jest zwyczajnie irytujące :evil: Nie możesz coś z tym zrobić? Rozumiem ,że błędy łącza się zdarzają, ale z każdym wysyłanym postem??? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w opiece społecznej załatwiać pomoc dla mojego autystycznego synka. Troche załatwiłam i zgamiast sie cieszyć ja w dół wpadłam bo znów sobie uświadomiłam że mam cieżko chore dziecko ktõrego sie nie da wyleczylc. I to jest dla mnie

Istotniejszeh od dublów. Ja tego nie robie specjalnie,a na forum wchodze bo mam od was pomoc a jak moge to też komuś staram się pomóc

 

-- 05 lut 2013, 14:11 --

 

Z nerwow znow zdublowałam. Jestem do niczego nawet posta nie umiem porządnie wysłać

 

-- 05 lut 2013, 14:17 --

 

 

Jak ktoś ma tablet z małaą ilością funkcji to niech mi napisze co robić żeby nie dublowac. Bo ja tylko taki sprzęt mam

 

-- 05 lut 2013, 14:45 --

 

kasiątko, mogłabys dokładniej mi napisać jak to zrobić ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×