Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

kapseicyna, coz, dzisiaj chwile z nia gadalem jeszcze po 13, ale nie dokonczylismy rozmowy, bo stwierdzila, ze po 15 zadzwoni i wiesz co, nie zadzwonila. Wieczorem natomiast na gg napisala, ale bylem w kiblu akurat a jak przyszedlem to juz jej nie bylo na gg, wiec napisalem jej smsa, ze jestem, ale odpisala, ze nie ma dostepu do gg (mimo, ze ma gg na komie). Ta laska ewidentnie probuje mnie wykiwac, wiec stwierdzam, ze mam wyjebane w nia. Nie pierwsza juz probuje ze mna takich trickow. Dwulicowosc kobieca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, Rzeczywiście nie brzmi to dobrze, albo ma rozdwojenie jaźni :) albo ewidentnie próbuje cię zbyć, a to oznacza- daj spokój z tą dziewczyną, szkoda nerwów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, :great: może ona próbuje tak zwrócić na sobie większa uwagę. Jeżeli tak jest, to trzeba przyznać, ze umiejętnie to robi, bo widać, ze cały czas o niej myślisz. Nie ważne jak, ważne ze myślisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jowka uu to jedziemy na tym samym wózku :lol: szkoda, że nie potrafię się przestawić na tryb dzienny :?

 

Nameless oj chętnie bym wypróbowała, ale nie pije alkoholu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nameless ja wyznaję zasadę 'świat z alkoholem jest nie do przyjęcia' ;) jestem zrażona przez mojego ojca...

 

Marcosm racja, a nawet śmiem twierdzić, że je pogłębia! (oczywiście ilości mają znaczenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóc może pomaga, ale jest to stan przejściowy. Wchodząc głębiej wpada się w pułapkę i jest jeszcze gorzej.

 

Ja odkąd nabawiłem się nerwicy przestałem pić, palić i czuję się o niebo lepiej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcosm nic dodać, nic ująć...

 

Jowka i tego Ci życzę :) ja nie mam pojęcia kiedy się ustabilizuję, ale oby jak najszybciej, bo cholery można dostać :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×