Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, miałam ofertę z ... a nie kur... ja nie miałam żadnej oferty :-| Ronaldo podobno wczoraj samobója strzelił, kto wie, może by brat by uratował sytuację :P

siostra w zoo zamieszka

ma brat szczęście, ze brat nie dodał, że na wybiegu z krowami albo w akwarium ze żmijami :P:D

 

-- 03 lut 2013, 19:38 --

 

anonus, dobrze zatem: niedawno wstałam, mam kaca, wyglądam jak pół dupy zza krzaka, za dużo zjadłam, wszystko jest do chrzanu, znowu ten durny śnieg spadł, jestem beznadziejna, nic mi w życiu nie wychodzi... i jestem tak leniwa, ze dalej mi się nie chce mówić :P

 

-- 03 lut 2013, 19:39 --

 

Aranjani, cześć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Mou mi powiedział " trenując na pół gwizdka jesteś 2 razy lepszy od Ronaldo , trenując na ćwierć gwizdka jesteś o klasę lepszy od Ronaldo , a gdy opierdalasz się tylko przed telewizorem , to jesteście na tym samym poziomie " :P

ma brat szczęście, ze brat nie dodał, że na wybiegu z krowami albo w akwarium ze żmijami

to w zoo jest wybieg z krowami ? xD no i chętnie bym zobaczył siostrę w akwarium ze żmijami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

nie jestem pewna, czy jest z krowami, ale z osłami jest na pewno to mam nadzieję, ze i krowy są

oddałbym nawet telewizor żeby siostrę zobaczyć na takim wybiegu... nie no przesadziłem , ale pilota bym oddał :P

biedne żmije

to prawda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ja wiem, ze dużo brat by oddał, wszystko żeby się ze mnie ponabijać :P ale zamiast oddawać pilota poszedł by brat na wybieg do swoich krewniaków i byłoby fajnie :D

to prawda

lekcje odrobione?

 

-- 03 lut 2013, 19:57 --

 

anonus, przecież mam wysokie miejsce, 3 pozycja jest ok :D i tak mi to zaniżoną samoocenę podbudowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, współczuje :-|mówiąc kolokwialnie je*ać szkołę :P

Snejana, to zajęcie dla kobiety :P

też ferie .... prawie

prawie ? do lekcji leniu :P

 

-- 03 lut 2013, 21:15 --

 

Zaslugiwalas

już przestańcie tak słodzić , bo się siostrze w głowie poprzewraca i nie będzie chciała sprzątać :evil::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, :mrgreen:

Tomcio Nerwica,

to zajęcie dla kobiety

no tak, dla faceta jest za trudne :P

prawie ? do lekcji leniu

jestem nauczona i odrobiona :P teraz muszę tylko wypełnić czymś ten czas do egzaminu... np. podogryzam bratu :P

je*ać szkołę

prace maturalną pisać! logarytmy rozwiązywać! pana tadeusza analizować! (tylko nie flaszkę :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×