Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Długo szukałam odpowiedniego miejsca, żeby wyrazić swoje zdanie i chyba ten temat będzie pasował do tego co chce napisać!

 

Czytałam kłótnie moderatorów na forum i jestem w szoku! Myślałam, że moderatorzy to zgrana grupa ludzi którzy dogadują się bez problemu. A tu co się okazuje,.... że jest jakiś syf...

Myśle, że ta kłótnia maksymalnie źle wpłynie na całe forum... Może następnym razem będziecie próbowali się dogadać, a nie nawzajem obrzucać wyzwiskami!

Na forum panuje teraz dziwnie beznadziejna atmosfera. Moderatorów brak...A zawsze można było na nich liczyc!

Mam nadzieje, że to forum przetrwa ten "kryzys"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy zawsze były i będą. Nie można zadowolić jednocześnie wszystkich na forum. Czasem puszczają nerwy.

Nie ma żadnego "kryzysu". Bywało znacznie gorzej. Stare dzieje :lol: Poza tym, ilość moderatorów nie jest tragiczna. A nawet jeśli zacznie się robić bałagan to może wtedy docenicie ich pracę ;)

 

Nie ma co sztucznie roztrząsać tematu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że moderatorzy to zgrana grupa ludzi którzy dogadują się bez problemu. A tu co się okazuje,.... że jest jakiś syf...

Eee tam ,nie ma sobie głowy zawracać myślę..

Moderator też człowiek,przecież "oni" też nie znają się i każdy ma inne poglądy ,inne spojrzenie na wiele rzeczy,wcale nie muszą być zgrani.

Myślę że na każdym forum ,jak i w życiu ;) ,dochodzi do podobnych sytuacji a każdego zadowolić się nie da.

Trochę dystansu i poprostu coż....omijać wątki które Nam się nie podobają ,najlepsze wyjście ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dystansu i poprostu coż....omijać wątki które Nam się nie podobają ,najlepsze wyjście

Ale nie czujesz ze my obrywamy przez kłótnie moderatorów....

Niech się kłócą między sobą a nie na forum.... Najgorsze co może byc to fakt, że kilka nowych osób przeczytała ten kwas i odeszła z forum... to chyba o czymś świadczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dystansu i poprostu coż....omijać wątki które Nam się nie podobają ,najlepsze wyjście

Ale nie czujesz ze my obrywamy przez kłótnie moderatorów....

Niech się kłócą między sobą a nie na forum.... Najgorsze co może byc to fakt, że kilka nowych osób przeczytała ten kwas i odeszła z forum... to chyba o czymś świadczy....

 

Własnie. To jest typowe podejście kogoś niezorientowanego w temacie. Ewik..szkoda,że nie widzisz ile zyskujesz dzięki pracy moderatów. Pracują tu za głupie "dziękuję" (na które i tak nie doczekają sie od userów). Pracy mają ogrom. Ty przychodzisz i widzisz już wszystko ułożone..ugłaskane.. Żałuję, że nie ma możliwości by pokazać Wam jak to wszystko wyglądałoby bez prac technicznych..

 

Poza tym (jak to zawsze Shad mówił) - nikogo nie zatrzymujemy tu na siłę.. Wszystkich nie jesteśmy w stanie zadowolić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, co tu się robi? Czemu zbanowano Twilighta? Dlaczego modzi prowadzą między sobą wojny?

:?:?:?:?:?

Yhh, ja jestem j adminem na innym, dużo, dużo mniejszym forum, gdzie banda znajomych daje sobie nawzajem popalić, myślałam, że tam jest szczeniacko...

Chodzi głównie o to, że w tej chwili panuje zamieszanie, które podważa wiarygodność i zaufanie, jakie wcześniej miało forum u userów. Skąd mam wiedzieć, że gdy moje wypowiedzi nie spodobają się któremuś z moderatorów albo zacznę z nim kłótnię-któregoś dnia nie będę mogła się zalogować?

:?:?:?:?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×