Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, to samo mowi moja mam po cholere masz sie meczyc jak jedna tabletka i jestes znow do zycia , czasami tylko biore dwie jak mam ataki, tylko raz dziennie wiec chyba nie ma sensu zebym sie meczyla bez, nawet tutaj nie mam zadnej psychologicznej terapii wiec zostaja mi tylko leki i to forum, podejrzewam ze wielu ludzi ratuje sie alpra wiec chyba nie jestem jedyna, za tydzien chce przeskoczyc na clonazepam na jakis czas bo po clonazepanie mam duzo wiecej energii i wiecej pozytywnego myslenia, ale alpra znowu dziala perfekcyjnie na moje napady paniki jechcze do tego wlaczylo mi sie natrectwo mysli i wyolbrzymianie wszystkiego do niewiarygodnych rozmiarow , zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ale ja jestem nienormalny jakis. Na mysl o spotkaniu z dziewczyna 1 na 1 ogarnia mnie paniczny stres i odbiera mi wszelkie checi na te spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ale ja jestem nienormalny jakis. Na mysl o spotkaniu z dziewczyna 1 na 1 ogarnia mnie paniczny stres i odbiera mi wszelkie checi na te spotkanie.

Co Cie tak stresuje?najbardziej?w tym?każdy się czegoś boi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, ale dziewczynie jest latwiej, bo to facet ma prowadzic rozmowe.

 

-- 03 lut 2013, 17:18 --

 

O, znalazlem super motywujacy moment z Batmana. I ta mowa o strachu-cala prawda, ze motywuje do rzeczy niemozliwych ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×