Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wiara czyni cuda


ashley

Rekomendowane odpowiedzi

lolil, jaka marna wiara twoja ejjj... Dajesz rade wieżyć nie jest łatwo. Dajesz rade, pamietasz? Nie ważne ile razy upadniemy ważne żeby wstać o ten 1 raz wiecej, na tym polega to wszystko!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi większej wiary, większej ufności do Boga, który jest podporą w tych upadkach, której można się uchwycić powstając- powoli, aczkolwiek zawsze z dobrym efektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lolil, mam to samo, luknij na to inaczej. Nikt naszej wiary nie mieży. Z czasem zaufanie samo przyjdzie mówie Ci. Ja codziennie też zazdroszcze innym wiary jaką mają, a z 2 strony myśle ile pracy w to włożyli, ile razy podupadając wstali, dlaczego mi miało by to przyjść łatwiej..Głowa do góry nie ważne czy wiara duża czy mała. Ważne że szczera i płynąca z serca;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiara jest dla słabych i frajerów; łatwiej 'wierzyć' że będzie dobrze, naiwnie sobie wmawiać że istnieje jakas nadprzyrodzona moc i ze po smierci bedzie lepiej zamiast po prostu dzialac, ale niestety w dzisiejszych czasach ludziom prostym i prymitywnym łatwiej, zazdroszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiara jest dla słabych i frajerów; łatwiej 'wierzyć' że będzie dobrze, naiwnie sobie wmawiać że istnieje jakas nadprzyrodzona moc i ze po smierci bedzie lepiej zamiast po prostu dzialac, ale niestety w dzisiejszych czasach ludziom prostym i prymitywnym łatwiej, zazdroszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiara jest dla słabych i frajerów; łatwiej 'wierzyć' że będzie dobrze, naiwnie sobie wmawiać że istnieje jakas nadprzyrodzona moc i ze po smierci bedzie lepiej zamiast po prostu dzialac, ale niestety w dzisiejszych czasach ludziom prostym i prymitywnym łatwiej, zazdroszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażasz i generalizujesz. Aby nie obrażać innych, pisze się "JA uważam, że", albo "MOIM zdaniem", bo nie posiadasz żadnej wiedzy absolutnej i twoje zdanie jest tak samo subiektywne jak zdanie innych ludzi. Osobiście nie jestem wierząca, ale potrafię poszanować wybory innych ludzi, jakkolwiek bym o nich nie myślała. Poza tym wiara to silne narzędzie, już nie jako wiara w religię/boga, tylko jako wiara sama w sobie. Bez wiary (w cokolwiek) nie ma sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażasz i generalizujesz. Aby nie obrażać innych, pisze się "JA uważam, że", albo "MOIM zdaniem", bo nie posiadasz żadnej wiedzy absolutnej i twoje zdanie jest tak samo subiektywne jak zdanie innych ludzi. Osobiście nie jestem wierząca, ale potrafię poszanować wybory innych ludzi, jakkolwiek bym o nich nie myślała. Poza tym wiara to silne narzędzie, już nie jako wiara w religię/boga, tylko jako wiara sama w sobie. Bez wiary (w cokolwiek) nie ma sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×