Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

anonus, olej ją. No chyba że ci nie wiem jak zależy. Ja przeważnie ignoruję ludzi, którzy robią to samo w moją stronę. Pousuwałem nawet część znajomych z facebooka jakiś czas temu, bo stwierdziłem że nie będę zbierał ludzi dla których nic nie znaczę. Jeśli laska cie olewa, to jedynie musiała by być bardzo hot w twoich oczach żeby się płaszczyć przed nią i nie odwzajemnić tego. Dla mnie tylko nieliczne dziewczyny mają szansę na ten immunitet. Chociaż moja cierpliwość i tak ma swój koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, Pewnie głupio było jej się przyznać do swojego dziecinnego zachowania. Nie warto się przejmować. Teraz tylko pytanie, czy jak będzie okazja to z nią porozmawiać o tym, czy też ja olać... Ja osobiście wybrał bym rozmowę, bo lubię jasne sytuacje, a potem "nara!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, ja sie pierwszy na pewno nie odezwe-napisalem jasno, ze jak nie bedzie zajeta to niech mi pusci sygnal. jezeli to z kolei jakas durna zabawa typu "a, nie odezwe sie, zobaczymy czy mu zalezy" to jej podziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, 6 godzin nie moze rozmawiac, ale znalazla czas zeby wrzucic piosenke na fejsa i, polubic jakies pierdoly?

monk.2000, watpie czy zechce z niego kiedykolwiek wyjsc. coraz bardziej mysle, ze uczucia nie istnieja a wszystko kreci sie tylko wokol seksu.

no nic, pozostaje mi zabijac zlosc muzyka: [videoyoutube=ekOFdf7yCfA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, nie spiesz się z dziewczynami, na wszystko przyjdzie czas, a nie wszystkie sytuacje związane z kobieta są przyjemne. Przed świętami Bożego Narodzenia zostawiła mnie narzeczona po 4 latach :/

 

-- 02 lut 2013, 17:45 --

 

A to chyba gorsze niż zlewka obcej ci dziewczyny :) (to tak na pocieszenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, ja nie doswiadczylem zadnych przyjemnych uczuc zwiazanych z dziewczynami. jedynymi emocjami byly zlosc, rozczarowanie, smutek. no i wspolczuje Ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, Może robisz coś nie tak, zastanawiałeś się nad tym, czy twoje zachwianie np. nie odpycha dziewczyn. Nie rób niczego na sile na wszystko przyjdzie czas. Doświadczyłem wiele rozczarowań z kobietami, przeżyłem nie jedno bolesne rozstanie, ale dalej wierze, że kiedyś spotkam tą jedyną. Ja się nie poddaje i Ty też nie możesz! Mentalnie jestem z Tobą mój drogi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapseicyna, zachwianie? co masz na mysli? z reszta ona mi mowila ze nie jestem taki zly (nie doslownie), wiec po co klamac? co do poddania sie-mam gdzies te wszystkie zabawy. wole byc sam, anizeli wkurzac sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×