Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

znam tą przychodnie,leczylam sie tam w zeszlym roku i nie mam dobrych doswiadczen wiec nie chce tam wracac,bylam na 1 pierwszej wizycie i pani psychiatra,nie zbyt przyjemna starsza babka,nie sluchala co do niej mowie,ciagle znuzona i zmeczona,prawie zmusila mnie do brania lekow i prawie nakrzyczala na mnie,choc powiedzialam jej ze nie chce leczyc sie lekami a raczej chcialabym sprobowac innych sposobow, moze psychoterapii.niestety dala mi do zrozumienia ze jest madrzejsza ode mnie,wizyty u niej ograniczaly sie do wypisania kolejnej recepty,

owszem przychodnia super,widac ze bardzo staraja sie o pacjeta,ale ja chyba zle trafilam na poczatku i z tad te uprzedzenie.zreszta jak dla mnie przychodnia bardzo daleko,az na Dajtkach,drugi koniec olsztyna.

calyczassmutna koniecznie daj znac jak Tobie poszlo.pracuja tam naprawde mile panie w recepcji i jest tak błogo spokojnie.i te rybki pływające na poczekalni.....zaczarowane miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Olsztyn :)

 

-- 26 lut 2013, 20:57 --

 

a tak przy okazji, to chciałam Was zapytać o placówki w Olsztynie.

znalazłam: Woj. zespół lecznictwa psychiatrycznego i jakiś uniwersytecki zakład opieki na warszawskiej. coś polecicie? na NFZ bym prosiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Olsztyn :)

 

-- 26 lut 2013, 20:57 --

 

a tak przy okazji, to chciałam Was zapytać o placówki w Olsztynie.

znalazłam: Woj. zespół lecznictwa psychiatrycznego i jakiś uniwersytecki zakład opieki na warszawskiej. coś polecicie? na NFZ bym prosiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhhh, przyleciałam tu dzisiaj jak na skrzydłach, żeby się pochwalić, że w końcu spięłam dupsko i zapisałam się do psychiatry, że udało mi się baaardzo szybko i już za tydzień mam wizytę na NFZ w Aksonie u dr Szostakowskiej, i dupa! Okazało się, że baba, do której jestem zapisana, to jakaś nieprzyjemna pinda i po rozmowie z nią człowiek ma ochotę się pochlastać...Pójdę tak czy srak (no chyba, że będę miała akurat jakiś niesamowity dół), bo zbyt wielu opcji poza tą wizytą nie mam. Na prywatną w najbliższym czasie stać mnie nie będzie, a na Wojska Polskiego do końca roku nie mają już wolnych terminów. Słodko :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echhhh, przyleciałam tu dzisiaj jak na skrzydłach, żeby się pochwalić, że w końcu spięłam dupsko i zapisałam się do psychiatry, że udało mi się baaardzo szybko i już za tydzień mam wizytę na NFZ w Aksonie u dr Szostakowskiej, i dupa! Okazało się, że baba, do której jestem zapisana, to jakaś nieprzyjemna pinda i po rozmowie z nią człowiek ma ochotę się pochlastać...Pójdę tak czy srak (no chyba, że będę miała akurat jakiś niesamowity dół), bo zbyt wielu opcji poza tą wizytą nie mam. Na prywatną w najbliższym czasie stać mnie nie będzie, a na Wojska Polskiego do końca roku nie mają już wolnych terminów. Słodko :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całyczassmutna, jeśli masz na jakieś poranne godziny, to pewnie też do niej. Mnie osobiście przeraziło to, co przeczytałam o tej kobiecie w Internecie. Żadnej pozytywnej opinii nie znalazłam i szczerze mówiąc trochę się obawiam...Tutaj, na Forum, be_strong ją zjechała w temacie o niepolecanych lekarzach: czarna-lista-lekarzy-t10060-98.html

Oby miała jakiś lepszy dzień, jak do niej trafię, bo nie chcę się znowu zawieść...

 

stokrotka91, dziękuję, może nas tam nie zje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całyczassmutna, jeśli masz na jakieś poranne godziny, to pewnie też do niej. Mnie osobiście przeraziło to, co przeczytałam o tej kobiecie w Internecie. Żadnej pozytywnej opinii nie znalazłam i szczerze mówiąc trochę się obawiam...Tutaj, na Forum, be_strong ją zjechała w temacie o niepolecanych lekarzach: czarna-lista-lekarzy-t10060-98.html

Oby miała jakiś lepszy dzień, jak do niej trafię, bo nie chcę się znowu zawieść...

 

stokrotka91, dziękuję, może nas tam nie zje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam, to czuje ulge, ze stac mnie na prywatne wizyty, a raczej moich rodzicow ;) . Dziwne jest to, ze na Wojska juz nie ma terminow :shock:

 

Zazdroszczę...Jak się nie ma kasy, to naprawdę ciężko jest ruszyć do przodu. Człowiek się zniechęca, jak ciągle słyszy "nie ma wolnych terminów", "możemy panią przyjąć za pół roku". Nie dość, że pod kopułą i tak się dzieją cuda na kiju, to jeszcze tutaj podcinają skrzydła.

Też byłam w lekkim szoku. Zastanawiałam się potem, po co w takim razie siedzą tam dwie panie w rejestracji, skoro nic do roboty nie mają ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam, to czuje ulge, ze stac mnie na prywatne wizyty, a raczej moich rodzicow ;) . Dziwne jest to, ze na Wojska juz nie ma terminow :shock:

 

Zazdroszczę...Jak się nie ma kasy, to naprawdę ciężko jest ruszyć do przodu. Człowiek się zniechęca, jak ciągle słyszy "nie ma wolnych terminów", "możemy panią przyjąć za pół roku". Nie dość, że pod kopułą i tak się dzieją cuda na kiju, to jeszcze tutaj podcinają skrzydła.

Też byłam w lekkim szoku. Zastanawiałam się potem, po co w takim razie siedzą tam dwie panie w rejestracji, skoro nic do roboty nie mają ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×