Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ProstaNazwa, u mnie to sprawy hormonalne. Przez jakiś czas miałam spokój i znowu bezsenność powróciła. Podejrzewam też, że może po prostu jestem za mało obciążona obowiązkami - dzieci dorosłe, my tylko oboje z Mężem-nie wiem, a może jeszcze coś innego. Nie czuję niepokoju, ani lęku, ale też nie chce mi się spać/???/.

 

-- 01 lut 2013, 03:54 --

 

Idę do kurnika..pogram w Literaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw u mnie nie hormony, ale ogólny lęk i stan napięcia przed działaniem :( bezsenność być może też zawdzięczam braku obowiązków. Mimo że ja bez dzieci, to ostatnio się rozleniwiłam... Odizolowałam się chyba za bardzo od otoczenia :roll: no nic ja sobie też muszę znaleźć zajęcie. Zostaje mi tylko życzyć powodzenia w zasypianiu bądź literakach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sama nie wiem czemu sie obudziłam. Sprubuje jeszcze sie położyć,ale już czuje zapa h świeżo zaparzonej kawy z mleczkiem od której zaczynam dzień...

 

-- 01 lut 2013, 04:22 --

 

Ja sama nie wiem czemu sie obudziłam. Sprubuje jeszcze sie położyć,ale już czuje zapa h świeżo zaparzonej kawy z mleczkiem od której zaczynam dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, kochana,ja dzis mam cieżki dzień. Pogrzeb kolegi,psy holog. No i zwykłe obowiązki. Nie wiem jak ten dzien przeżyje... :pirate: 9 :(

 

-- 01 lut 2013, 06:49 --

 

jasaw, kochana,ja dzis mam cieżki dzień. Pogrzeb kolegi,psy holog. No i zwykłe obowiązki. Nie wiem jak ten dzien przeżyje... :pirate: 9 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę sobie kawe zrobić,ciemno jeszcze i deszcz pada ,ostatni snie przesiedziałam w domu na zwolnieniu i padałam na twarz ateraz pogoda to jakaś tragedia, chlapa i wogóle szarówka.Chkoda tej zimy ładna była , moze jeszcze będzie biało w później wiosna 21 marca i topienie marzanny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zbieram do pani pscyholog nie byłem już 2 tygodnie w sumie to się stęskniłem :mrgreen::lol: Potem papierkowych dużo spraw na uczelni, a potem może jakieś zakupy w galeri bo są wyprzedaże jeszcze :)

Tak więc trzymajcie się ciepło. A wczoraj fakt było coś z pogodą bo moja mame i mnie tak łeb bolał że hej, do tego nie pomagały apapy ibupromy itp. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×