Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, Pascal,to jest informatyk a specjalizacja nie wiem jak to dokładnie wygląda w tej szkole.Ogólnie się nie spotkałam z policealka grafika komputerowego tylko informatyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Pascal,to jest informatyk a specjalizacja nie wiem jak to dokładnie wygląda w tej szkole.Ogólnie się nie spotkałam z policealka grafika komputerowego tylko informatyka.

ja z informatykiem też ale IMO to zbyt ogólne. Grafik, projektant stron www albo specjalista mySQL to już lepiej, bo z tego jest jakaś praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom,

Proponujemy Wam jeden z czterech kierunków specjalizacyjnych:

1. Grafika komputerowa,

2. Aplikacje internetowe,

3. Systemy zarządzania bazami danych,

4. Administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi.

 

To z włocławskiej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak samo fakt, ze jest duzo nauki nie oznacza, ze szkola jest super.

u mnie jest i porządna nauka i mamy salę do zabiegów, jest sprzęt, wszystko... mogę stwierdzić z radością, że moja szkoła jest super :P

kasiątko, http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie ja tu klikam codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No ale akurat strona do dokarmiania pieskow, podana przez Monar dziala juz dlugo i jest bardzo popularna. Jesli to oszustwo to dlaczego nie jest to jeszce usuniete i zalozyciele interesu ukarani? Wiadomo jak dziala w pl wymiar sprawiedliwosci, ale sa jakies granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, oczywiscie, ze lepiej realnie, ale nie kazdy ma czas lub/i pieniadze zeby w ten sposob sie angazowac. Pewnie dlatego "klikanie-dokarmianie" stalo sie tak popularne. W sumie ma sie taka glupia swiadomosc, ze za pomoca jednego "klik", ktore nic nie boli i nie kosztuje robimy cos dobrego.

 

Z realnego "pomagania" zwierzetom, ktore nie wymaga duzych nakladow pienieznych i zajmuje bardzo malo czasu polecam dokarmianie ptakow zimą :mrgreen: Osobiscie praktykuje, fajne i daje troche funu a i ptaszki maja pelne brzuszki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest w końcu skończyć studia, które idą mi bardzo ciężko. Następnie znaleźć cudownego mężczyznę, który pokocha mnie taką jaką jestem, czyli z moim zaburzeniem osobowości. I schudnąć jeszcze z 7,5 kg. :P

 

-- 05 lut 2013, 15:24 --

 

schudnąć, schudnąć, schudnąć :(

 

Czemu taka smutna minka? Wszystko jest możliwe, tylko trzeba chcieć, i nie czekać tylko coś z tym zrobić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×