Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Behemoth, już raz spadłam z krzesła, więcej nie chcę, hahahahahhaaaaaaaaa!!!

 

-- 31 sty 2013, 22:33 --

 

Właśnie chodzi o to, że jak chce się szybko, to za pół roku, a jak tym razem chcę za rok, to kuźwa nie można!

Teraz nie ma już terminów na wrzesień, a we wrześniu będą zapisywać na październik! TAKIE RZECZY PODOBNO TYLKO W ERZE.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, muszę nauczyc sie tego tableta. A nawet jak kilka razy pójdzie to trudno. Przeciez mam gorsze zmartwienia. Nie chce. o tym na noc myśleć. Czeka mnie jutrro okropny dzień

 

-- 31 sty 2013, 22:47 --

 

omeeena, muszę nauczyc sie tego tableta. A nawet jak kilka razy pójdzie to trudno. Przeciez mam gorsze zmartwienia. Nie chce. o tym na noc myśleć. Czeka mnie jutrro okropny dzień

 

-- 31 sty 2013, 22:48 --

 

omeeena, muszę nauczyc sie tego tableta. A nawet jak kilka razy pójdzie to trudno. Przeciez mam gorsze zmartwienia. Nie chce. o tym na noc myśleć. Czeka mnie jutrro okropny dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., dawno nie widziałam Ciebie...czego boisz się???

 

-- 31 sty 2013, 22:53 --

 

omeeena, poszukaj w internecie, bo jest teraz bardzo dużo ośrodków, które wykonują to badanie...

Ja poszukuję zawsze do korzystnego dla mnie skutku, np. na biopsję czekam 2 tyg. a nie, jak w większości ośrodków, pół roku.

Szukaj.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Behemoth przepisał mi to lekarz ktory jest ze rodzinnym i specjalizacje kardiologa ma wiec mi nie mow on chyba sie lepiej zna a xanax działa na mnie na lęki a beta na spowolnienie jesli bede widziala ze jest mniejszy puls to zaprzestane zreszta xanax biore jak czuje lęk

 

-- 31 sty 2013, 23:04 --

 

I nie jedna ja tak tutaj biore z tego co widzialam cytałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Behemoth przepisał mi to lekarz ktory jest ze rodzinnym i specjalizacje kardiologa ma wiec mi nie mow on chyba sie lepiej zna a xanax działa na mnie na lęki a beta na spowolnienie jesli bede widziala ze jest mniejszy puls to zaprzestane zreszta xanax biore jak czuje lęk

 

-- 31 sty 2013, 23:04 --

 

I nie jedna ja tak tutaj biore z tego co widzialam cytałam

 

Ja tylko ostrzegam. Natomiast stosowanie zostawiam twojej własnej woli.

Miks nie jest za ciekawy.

 

-- 31 sty 2013, 23:09 --

 

... I jebneło nam 4000 stron :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałes ile osob tak stosuje? i co jest co komu nie tylko sie wyciszaja to tak jakbys powiedzial ze antydepresantow nie mozna stosowac z beta blokerami

 

-- 31 sty 2013, 23:12 --

 

Mam znajoma ktora bierze juz prawie rok xanax codziennie jedna tab i concor cor i co jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[nb]perla86[/b], clonazepam. Od wielu lat. Teraz chce odstawic i dlatego lekarza zmieniłam. W Walentynki mam wizyte. A jutro pogrzeb i psycholog

 

-- 31 sty 2013, 23:17 --

 

[nb]perla86[/b], clonazepam. Od wielu lat. Teraz chce odstawic i dlatego lekarza zmieniłam. W Walentynki mam wizyte. A jutro pogrzeb i psycholog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merridell, i to jest powód do zadowolenia...

Ja jeszcze niedawno miałam większość gorszych dni, a dzisiaj, po terapii, gorsze dni zdarzają się czasem...

Życzę Ci powodzenia i optymizmu :!:

 

-- 31 sty 2013, 23:40 --

 

leaslie, czyli coś zrobiłaś...nie bądź dla siebie taka sroga.

Pogoda naprawdę może źle na nas wpływać...ale to minie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 1,5 tygodnia chorowania wyszłam z domu i miałam lęk przed wyjsciem, najgorsze co mozna robic to nie walczyc z lekiem, czym dłuzej sie siedzi tym trudnijeej jest później,jak ktos siedzi pare miesiecy to sie nie dziwie ze ma leik nie do pokonania i hardkor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, jakbym o sobie czytała. Ja mam ogólnie problem z wyjś iem,a po takim czasie...horror. do sklepu iść to jak wyprawa na księżyc

 

-- 01 lut 2013, 03:09 --

 

tahela, jakbym o sobie czytała. Ja mam ogólnie problem z wyjś iem,a po takim czasie...horror. do sklepu iść to jak wyprawa na księżyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×