Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mightman tylko takie objawy to ja mialam poza braniem leku nie wszystkie ale taka ospałosc. I ciezko bedzie mi skojaryc czy to wina leku czy tez niee.No ale tutaj bede patrzyla na puls. Ten lek co biore jest trzeciej generacji ja sie na tym i tak nie znam ale złych opiń nie przeczytałam na jego temat.

W sumie biore tez taka mała dawke ze chyba az tak zle nie powinna dac skutków bo to chyba najmniejsza dawka jaka moze byc.

Ja własnie duzo teaz schudłam ale niestety siedze w domu cały czas.

Co do interakcji nie pisałi nic na temat acardu.

U mnie jak przychodzi lęk czy niepokoj wtedy pojawiaja sie te objawy.

 

-- 31 sty 2013, 18:48 --

 

http://www.marfanforum.pl/o-beta-blokerach-vt1564,30.htm

Tutaj poczytałam troche na ogolny temat beta blokerów.

Długo juz bierzesz ten lek? Moja kolezanka ale ona ma strasznie niskie cisnienie 70/60 np mowie jej moze cos za duzo bierze albo lek jej nie sluzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, na mnie działa betabloker rewelka bo objawy somatyczne zniknęły. Owszem pojawi się sporadycznie szarpnięcie ale tak to spokój. Biorę już ten lek dokładnie zaczynam 5 miesiąc.

Mój wujek który jest ordynatorem, laryngologiem i ratownikiem medycznym jeżdżacym w karetce też bierze BetaaBloker ale nie wiem który ale oparty na tym samym składniku co wszystkie tj. Bisoprololi więc raczej nie jest to jakąs trucizną na ludzi hę? :roll:

A jak masz takie dolegliwości to sprawdź sobie 3x dziennie ciśnienie przez okres najbliższych 2 tygodni o stałych porach po przebudzeniu, w środku dnia i np z godzine przed zaśnięciem. Jak ciśnienie i puls będzie okej to znaczy że jest wporządku.

Tak owszem bierzemy najmniejszą dawkę leku i czasami jak mi się zapomni wziąść leku to spokojnie nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman tylko u mnie nie tylko to było objawami somatycznymi strasznie mnie miesnie nog bola nie raz nudnosci brzuch boli nieraz sie trzesłam przy lęku...kiedys te objawy od strony serca były sporadyczne ratuje sie nieraz xanaxem on mnie nigdy nie uzaleznil potrafilam go brac 3 miesiace i przestałam i było dobrze...dlatego teraz nie wiem jak odroznie czy te objawy od leku czy somatyka ale czytałam i lekarka mi mowila ze one dziala te moje dopoiero 1-2 tygodniach

 

-- 31 sty 2013, 19:28 --

 

Ja juz bierze cisnienie od pazdziernika i ogolnie takie skoski powyzej 140/80 to moze mialam dwa albo 3 i mierzyłam 3 razy dziennie badz 2 teraz ostatnio raz dziennie moj lek ma składnik Nebivololum.

 

-- 31 sty 2013, 19:29 --

 

Przed braniem leku zdarzały mi sie te objawy wiec nie wiem czy tak wiazac z tym lekiem bo wzielam zaledwie 2 dni

 

-- 31 sty 2013, 19:30 --

 

A wogole slyszales zeby ktos po takiej dawce sie zle czuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, z przyjemnością czytam o tym, jak udało Ci się opanować problemy z ciśnieniem, niektórymi lękami itd... :great: , a ponadto Twoje optymistyczne porady :yeah: , serce się raduje :D

Dziękuje Aniu :) Uwielbiam czytać twoje posty :) No jest raz lepiej raz gorzej ale byle do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman jestem zapisana ale na rezerwie i czekam na telefon :(a jak było u was pierwsze pojawiły sie objawy i one spowodowały lęk?

 

-- 31 sty 2013, 20:04 --

 

Jak miałam silne lęki to mi szło tylko lekko ponad norme a tak to mam ponizej 120/80 ciekawe jak leki mi zniza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightmana mzoe to zmeczenie wynikało z tego ze wzielam xanax tez na wieczor po dwoch godzinach beta bloker?Jak ja odroznie czy to sa objawy nerwicy czy wynik tego blokera

 

Trzeba było jeszcze wziąć kwasa, koks i książeczkę do nabożeństwa bo zapewne byłby to twój ostatni dzień na tym padole.

Betabloker zwalnia serce, xanax też. Rób dalej takie miksy :). Lekarz ci nie powiedział czym to grozi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×