Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czym się wspomoc przy odstawieniu clonazepanu


Gość monmaria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam probuje odstawic clona 0,5 do max 1 mg dziennie. Niestety mi się to nie udaje. Biore go ok. 7 lat. Probowalam z antydepresantami z grupy ssri ale działan ubocznych nie byłam w stanie pokonac. Jakim lekiem się wspomoc przy odstawieniu tego clona może ktos ma sprawdzony sposob? Moj lekarz twierdzi ze to nieduza dawka clona i dalej mi go przepisuje... Z gory dziękuje za porady:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam probuje odstawic clona 0,5 do max 1 mg dziennie.

Monamaria, a czemu chcesz sie rozstać Z NIM po siedmioletnim związku? Tyle lat i tolerka nie wzrosla ,więc w czym problem? czujesz sie niewolnikiem , psychicznie Ci to nie pasi ,czy jak?

a tak na marginesie nie pros o niego Lekarza i problem z głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuję większych dawek lecz czuję się zle jak nie zażyję 0,5 dziennie. Wczesniej nie wiedziełam że to takie cholerstwo. Poprostu chciłabym byc wolna od klona a jak na razie to sobie go łykam...

 

-- 26 sty 2013, 19:28 --

 

l jeszcze jedno lekarz mi go przepisuje bo twierdzi że dobrze go toleruję. Po wszystkich probach z ssri i cierpieniach skutkow ubocznych to clon siada mi najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam probuje odstawic clona 0,5 do max 1 mg dziennie. Niestety mi się to nie udaje. Biore go ok. 7 lat. Probowalam z antydepresantami z grupy ssri ale działan ubocznych nie byłam w stanie pokonac. Jakim lekiem się wspomoc przy odstawieniu tego clona może ktos ma sprawdzony sposob? Moj lekarz twierdzi ze to nieduza dawka clona i dalej mi go przepisuje... Z gory dziękuje za porady:)

zmień lekarza. :evil:

Benzo odstawiałam po kawałeczku, możesz dzielić tabletkę na 3/4 potem 1/2 potem 1/4 potem co 2 dzień potem w razie konieczności a potem zapomnisz że to w ogóle brałaś :D Ja tak mam bynajmniej i dobrze mi z tym jak cholera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podwójna robota - trzeba jeszcze się przestawić na inne benzo. Poza tym przy takich dawkach to bezsens kompletny.

Michuj jak mam to rozumiec że przy takich dawkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko powolna redukcja dawek i dużo cierpliwości. wspomaganie się innymi substancjami to żadne wyjście,

wiem że to bardzo trudne bo ma się stale ciśnienie żeby zarzucić po całości ale jak najbardziej wykonalne,

gorzej że zazwyczaj po jakimś czasie życia w abstynencji i tak się wraca do dawnych przyzwyczajeń :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×