Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wchodzenie w trans


Peter_HS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długim urlopie :)

Ktoś z was miał coś w tym stylu ?

Kiedy słucham black metalu, zaczynam czuć, że moja dusza zaczyna czuć jakąś głębszą nienawiść i przyjemność czerpaną z tej nienawiści - zaczynam czuć, że jestem specjalny, i że cały świat mnie odrzucił, dlatego, że byłem od niego lepszy, czułem się jak mroczny duch, i czułem w tych stanach przyjemność. Żeby wejść w taki stan, musiałem najpierw posłuchać czegoś smutnego, potem coś demonicznego. Zrobiłem tak kilka razy, ale raz zacząłem miewać ten stan w Kościele, i przestałem.

Czy to może początek opętania ?

[Proszę nie podejrzewać schizofrenii, poza tymi stanami byłem całkowicie normalny, a nawet w tych stanach nie doświadczałem żadnych omamów, ani aur, czułem jedynie emocje, zresztą wielokrotnie to już sprawdzałem].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter_HS, wszystko zależy jak się rzeczy nazywa. Dla księdza cud modlitwy, a dla lekarza samoczynna remisja choroby.

 

Podobnie z psychiką. Może jesteś po prostu podatny na sugestię. Niektórzy słuchając muzyki relaksacyjnej odpływają, czemu nie miałbyś mieć czegoś podobnego. Mnie czasem otaczają "mroczne wibracje" kiedy słucham metalowej muzyki, ale ze mną się nie porównuj, bo mam stwierdzoną schizofrenię i przyzwyczajam się powoli do takich dziwnych zjawisk.

 

Podsumowując, nie przejmowałbym się. Jak wiadomo muzyka ma duży wpływ na ludzkie emocje i to jaką się wybierze ma duże znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to może początek opętania ?
Opętania przez co/kogo? Jak u Ciebie stoi kwestia wiary?

Chodzę do Kościoła co dwa tygodnie, ale modlę się zawsze przed snem (ale kreatywnie, nie tylko gdy o coś proszę).

Miałem na myśli opętanie przez szatana, bo wiem, że to jest możliwe, na dodatek stan, który opisywałem jest bardzo podobny do tego z relacji ludzi po opętaniu.

 

-- 30 sty 2013, 16:03 --

 

Do tego stanu - dostaję też gęsiej skórki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was miał coś w tym stylu ?

Ja czasami wpadam w różne dziwne stany emocjonalne podczas słuchanie muzyki, która mi się podoba (gatunek za bardzo nie istotny), a także podczas rozmyślania o niewyjaśnionych zjawiskach. Dostaję wtedy także gęsiej skórki i z 2 razy zdarzył mi się wtedy jakby błysk światła przed oczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×