Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000,

 

 

 

nosz kurde biedni licealisci własnie powiedzieli w radio ,ze ustna matura, na którą bedą sie musieli uczyc wszystkiego bedzie trudna, bidoki nie wiedzą co wylosuja,

ja szłam na mature jak wszyscy kiedyś i tez nikt nie wiedział co wylosuje z 4 lat nauki mogło wszystko się trafić i jakos kazdy to przeszedł i nikt nie robił z siebie ofiary więc i oni sie nauczą i beda losować a nie jakąś prezentację durną,gdzie jeden tamat wystarczyło umiec,

z innych przedmiotów tez sie losowało pytania i nikt nie wiedział co się trafi , trzeba było wszystko się uczyć i to był na pewno lepszy system

 

oj wydaje mi sie akurat, ze ta prezentacja nie byla taka zla z zalozenia przynajmniej (choc pewnie w wielu szkolach nie wygladala zbyt dobrze w praktyce). Nie widze nic zlego w formulowaniu wlasnej wypowiedzi i obronie swojego zdania, no i byla okazja do przelamywania wlasnych slabosci.

natomaist co do tego ze trzeba sie bylo wszystkiego uczyc... teraz mamy internet, nie mowie zeby przestac czytac i zapamietywac waznych rzeczy, ale mysle ze wazniejsze jest ksztalcenie umiejetnosci, a nie to kto to byl Kordian czy Korytek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana ja widzę, że Ty tych kawek trochę w ciągu dnia zaliczasz :nono: a ja znowu w ogóle nie piję, jestem bezradna :bezradny:

 

amelia83 dla mnie mniej ciekawe, ale o gustach się nie dyskutuje :smile: ja tam bardziej w takich 'szarpidrutach' gustuję hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, aczkolwiek wróciłem do słuchania gniotów z lat 80. Musiałbym znaleźć jakąś literaturę bo jestem osłuchany ale słabo się znam od strony informacyjnej. Widziałem na Google Books jakieś magazyny o gwiadach i stylu życia archiwalne pokserowane, od tego bym mógł zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana oo to przepraszam, musiałam pomylić posty wydawało mi się, że Ty te kawki tak pijesz. Jeszcze jakoś daję radę ALE już zaczynam się łapać na tym, że mam ochotę na nią choćby ze względu na nudy :P

 

monk.2000 nie wiem jakie informacje Cię interesują (ze względy na rodzaj muzyki), ale to forum zawiera sporo ciekawych tekstów

http://casual-life.col.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×