Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ŁÓDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelino,

Ja tam sobie postawiłam za cel przekonanie innych do kogoś kto mi bardzo pomógł.

Ja tam nie wiem jakie Twoje pieniądze wchodzą w terapię ale polecam i tak p. Krzysztofa Ubraniaka.

He, chyba nie śmierdzi kasą bo przyjmuje skromnie ale miło, no i też nie śmierdzi ogólnie ;) - zadbany pan ;)

Ale myślę że warto nawet spróbować i ocenić samej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

od marca planujemy utworzenie kolejnej grupy terapeutycznej DDA dla osób młodych w wieku 18-25 lat. Zapraszamy do kontaktu z naszym ośrodkiem mieszczącym się na ul. Gogola 12 lub kontakt telefoniczny.

 

Joanna Rusek - Stasiulewicz

OAZiS

ul. Gogola 12, tel. 42 673 41 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupę terapeutyczną będzie prowadził psycholog, specjalista ds. uzależnień Sebastian Stasiulewicz i ja:) socjoterapeuta Joanna Rusek-Stasiulewicz.

Spotkania będą odbywać się 2 razy w miesiącu w godzinach popołudniowych, zaczynają się od marca i trwają do końca roku.

Grupa terapeutyczna jest finansowana z Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Potrzebuję psychologa, który prowadzi terapię psychodynamiczną w Łodzi.

 

Na stronie znanylekarz znalazłem trzy osoby, które były polecane przez innych. Czy ktoś miał kontakt z poniższymi psychoterapeutami? Jaki są Wasze odczucia i czy warto skorzystać z ich pomocy?

 

Marta Zielke - Gabinet Psychologii Głębi

Sylwia Motyl Kośka

Anna Miżowska - Łódzki Instytut Badań Psychologicznych na ulicy Żubardzkiej.

 

Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony osobiście przeze mnie, psychoterapia pozwoliła mi na dłuższy czas zniknąć z tego forum (a był taki okres, że przesiadywałam tu codziennie). Łodzianom polecam panią psycholog Beatę Matys-Wasilewską, przyjmuje w samym centrum: dokładne informacje jak do niej dojechać można znaleźć na stronie http://psychoterapiakobiet.pl. Polecam z całego serca wszystkim, którym same leki nie pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś bezpłatna grupa DDA w Łodzi, do której mógłbym się zapisać od razu?

 

Dzwoniłem na Gogola, to pani Psycholog mnie wyśmiała, gdy spytałem czy będzie możliwość poznania tam innych ludzi, co było trochę mało profesjonalne. Ale mam zadzwonić pod koniec Września, więc zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AmnuM,

Bardzo miła i profesjonalna psycholog :evil: . Na Twoim miejscu podzwoniłbym gdzieś indziej, bo chyba są jakieś inne możliwości w tak dużym mieście jakim jest Łódź. Sam Ci nie poradzę niestety. Brak wiedzy. Przeczesz ten temat, pewnie znajdziesz jakieś namiary. Już na górze tej strony betii napisała o innej grupie DDA. Może tam zatelefonuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, nie ma dobrych psychoterapeutow. A juz napewno nie na NFZ :pirate::mrgreen: A kto sadzi inaczej, probuje zracjonalizowac swoj stracony czas :great: A jak chcesz sobie wszystko na spokojnie poukladac w glowie, to zawsze mozesz wsiasc w 46 i pojechac z Chocianowic do Ozorkowa i z powrotem, a w tym czasie introspektywnie przemyslec cale swoje zycie :mrgreen:

 

 

Ps, ale jednak jakby ktos mial namiar, to ja podpinam sie pod prosbe :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję koleżanki z województwa Łódzkiego( Pabianice, Łask, Łódź, Sieradz)

I nie, nie jest to ogłoszenie matrymonialne. Ja dziewczyna 23 l. Niedawno przeprowadziłam się w okolice Łodzi.

Lubię rozmowy o wszystkim i niczym, wypady do kawiarni w zaciszne miejsce, zieloną herbatę i naleśniki ze szpinakiem.

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy długie kolejki? Też potrzebuję znaleźć terapeutkę/terapeutę do leczenia zaburzeń nerwicowych w Łodzi. Jestem po psychoterapii grupowej, ale dostałem w wypisie informację, że w ramach przedłużenia leczenia powinienem zapisać się na terapię indywidualna. Najlepiej z NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie tez szukam psychologa dla ,,kogos'' ale terminy hmm. poza tym jest koniec roku...

z tego co się orientuje na chłopickiego przyjmuja na grudzien oraz w centrum sluzby rodzinie na broniewskiego są miejsca- jednak tam terapia jest w ramach,,kryzysu'' ja nie mogłam liczyć na co tygodniowe spotkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie tez szukam psychologa dla ,,kogos'' ale terminy hmm. poza tym jest koniec roku...

z tego co się orientuje na chłopickiego przyjmuja na grudzien oraz w centrum sluzby rodzinie na broniewskiego są miejsca- jednak tam terapia jest w ramach,,kryzysu'' ja nie mogłam liczyć na co tygodniowe spotkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×