Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie koncze nigdy dnia, czasami miewam sen pomiedzy 10 rano a 16 po poludniu. Oczywiscie jesli mam psychiatre lub psychologa w tych godzinach to sen musi poczekac do nastepnego dnia. to juz chyba jakas choroba, ale nie odczuwam az takiej potrzeby snu, 4-5h mi kompletnie starczy, a na nogach jestem przecietnie +30h, ja pierdziele.. Gry mi sie koncza :(((((((( Napilbym bym sie piwa, ale tylko 1, zimne, ale wole nie z powod moich lekow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie przekopiowac fragment postu z Wron. Moze wdrozy sie jakas dyskusja:

W ogole to ostatnio ogladalem "Batman:The Dark Knight Rises"-film miodzio, najlepszy z calej trylogii (mimo tego, ze najlepszy, wg mnie, antagonista-Joker, wystepowal w 2 czesci). Bane-bardzo dobrze zrobiona postac, bardzo podobalo mi sie "zlamanie" przez niego naszego Nietoperza. A i seksowna Pani Catwoman (Anne Hathaway) tez miala dobry epizod ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, mierzac brutalnosc (btw, pierwsza walka Batmana i Bane'a wygladala jak bitwa tankow :P ) to moze i tak, ale Joker podobal mi sie bardziej pod wzgledem bycia. Ta jego mentalnosc psychopaty i sprytne planowanie oraz przewidywanie (wiedzial, ze Harvey Dent upadnie), to bylo cos. Co do Bane'a to nie podobal mi sie sposob w jaki zginal-przyjechala Catwoman, strzelila z dzialka i po Bane.

Ciekawe, czy tworcy odwaza sie zrobic film o Robinie. W koncu w endingu widac, ze nas z policjant idzie zostac nastepnym superhero.

Snejana, noo, jest na co popatrzec u Hatheway. Te jej seksowane ruchy w "The Dark Knight Rises", ahh :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuve, zgadzam sie, troche kiepsko to wygladalo. Batman powinien dokonczyc kopanie mu tylka. Aczkolwiek z drugiej strony pokazuje to nam, ze nawet superhero moze zginac jak pierwszy lepszy oprych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×