Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ProstaNazwa, Chyba żeby ip zablokowali , to byś nie mogła założyć drugiego ;) no chyba , że z innego komputera .

Snejana, zastanawiam się nad tym , bo za dużo czasu marnuje na forum :P nie wiem komu , ale nie mi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak chodniki odśnieżone to stały argument. Do tego dochodzi, 'była praca a pensja wystarczyla na utrzymanie rodziny i na odłożenie do skarpety'. Pewnie nawet się zgadzam jakies plusy może i były, ale nie było ich na tyle, żeby zrównoważyć koszt wprowadzenia tego ustroju. Dzięki niemu też, Polska jest teraz kilka(dziesiąt?) lat za reszta świata. Nie mówiąc o konfidentach, który mieli wtedy raj. Człowiek po pewnym czasie zapomina niemiłe rzeczy i sytuacje, a pamięta w większości te miłe, tak jest ze wszystkim... (oczywiście ta teza nie odnosi się do ludzi z różnymi zaburzeniami, którzy pamiętają tylko te złe chwile :lol::roll: tak, tak mówię o sobie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, Bo za komuny, "czy się stoi czy się leży, dwa tysiące się nalezy" :mrgreen:

Człowiek po pewnym czasie zapomina niemiłe rzeczy i sytuacje, a pamięta w większości te miłe

to prawda :D dlatego zawsze wraca się do tego starego stanu rzeczy, mając dość obecnego i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, Wiesz jak to mówią "wszędzie dobrze gdzie nas niema",komuna miała zalety i wady,wtedy owszem - socjal był zapewniony na dobrym poziomie,człowiek nie musiał się raczej martwić o zatrudnienie i mieszkanie...

Jednak wolność słowa,powszechny zamordyzm, i dostęp do czegokolwiek to była porażka.

 

Ja się śmieje że różnicy niema - wtedy były pieniądze, ale nie było na co wydawać,teraz jest wszystko, ale niema za co kupować :mrgreen:

 

-- 27 sty 2013, 18:57 --

 

carola, W sowieckiej Rosji to nerwice mają człowieka :mrgreen: (bez urazy jak co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda :D dlatego zawsze wraca się do tego starego stanu rzeczy, mając dość obecnego i tak w kółko.

Snejana no właśnie tak się zaczyna u mnie błędne koło... Uświadomiłaś mnie, dało mi to do myślenia.

 

Saiga + to, że tak szybko jak prace zdobyłeś, tak samo szybko mogłeś z niej wylecieć... jeśli chodzi o byt na poziomie to system pożyczek zagranicznych swoje zrobił, ale to były koszty, które rosły w lawinowym tempie.

 

Ja się śmieje że różnicy niema - wtedy były pieniądze, ale nie było na co wydawać,teraz jest wszystko, ale niema za co kupować :mrgreen:

 

śmiechy chichy, ale sama prawda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no dokuczanie może nie , ale marudzenie tak :P tak swoją drogą muszę wprowadzić karteczki na oglądanie telewizji u mnie ... chociaż nie , bo siostra zaraz wprowadzi na jedzenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, ból oka? :D co Ty z nim robiłaś? Mnie głowa bolała i przeszło dopiero po drugiej tabletce panadolu :evil:

 

-- 27 sty 2013, 19:38 --

 

czuję się dziś jak stara babcia :roll:

 

-- 27 sty 2013, 19:41 --

 

Tomcio Nerwica, na brata ta komuna źle podziałała :P ale karteczki na jedzenie to dobry pomysł :D ja się bez telewizji obejdę, nie jestem tak od niej uzależniona jak brat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×