Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000 rozumiem, dzięki :)

 

Ja wiem, że nasz gatunek wymyślił odmierzanie czasów, ale niestety musimy się dostosować do większości... a w moim przypadku jest to niezrozumiale trudne. Hmm i to takie oczywiste rzeczy np. czasami jestem tak zagubiona w tym, że nie umiem skojarzyć miesiąca. Co do dni tygodnia to od kiedy siedzę w domu to nie sprawia mi to różnicy piątek, poniedziałek, niedziela... :bezradny: Coś na zasadzie ja żyję, a oni mierzą czas :P tak jak by mnie to nie dotyczyło.

 

amelia83 nawet nie gadaj straszna ta pogoda :( ja mogę polecić: koc, herbatę/kakao i dobry film czyli standardzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, od kiedy nie skacze Adam Małysz nie oglądam. Z resztą, mi się w Gothica nie chce grać, a co dopiero oglądać jakieś skoki. Proponuję metodę małych kroczków. :why: Czemu życie ma tyle uroków, a żadnego nie potrafię docenić? Jedyne co to mogę powspominać przeszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, zobaczyłem że pojawił się twój post we wronach i byłem ciekawy czy użyjesz słowa misiaczki czy słoneczka (czy jakie ty tam masz drugie powiedzonko).

Hehe.

 

 

Po raz drugi stwierdzam że masz fajny awatar. Też sobie zmienię tylko nie wiem na jaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×