Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mightman, gratuluję pięknego wyniku :great: i sugerowałabym, by nie zmarnować zdolności, kontynuację edukacji :D

 

-- 26 sty 2013, 14:17 --

 

Ja mam dzień pracowity dość, bo zaprosiłam na jutro Synów z Narzeczonymi na obiad...będę już dzisiaj co nieco przygotowywać. By nie angażować znowu Męża, a także w ramach pracy nad sobą, byłam sama na dużych zakupach /chyba przesadziłam z ciężarem???/. Teraz, chcąc nie chcąc, muszę trochę rozluźnić mięśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtrace sie tak nieladnie w wasze rozmowki ale mial czy ma ktos z was oxazepam?dostala od lekarza wsumie juz jakis czas temu wizielam 2 tabl. ale sie okropnie czulam,no i sprobowalam wczoraj po 3 miesiacach i zasnac nie moglam tak jakby dzialal na odwrot bylam cala rozdrazniona az z lozka wstalam bo nie moglam wylezec.... znacie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien był by całkie.

m ok. bo lęki minimalne,ale dowiedziałam sie o śmierci kumpla. Jeszcze niedawno byl u mnie a teraz go nie. ma.żal i jeszcze raz, żal

 

-- 26 sty 2013, 20:53 --

 

Dzien był by całkie.

m ok. bo lęki minimalne,ale dowiedziałam sie o śmierci kumpla. Jeszcze niedawno byl u mnie a teraz go nie. ma.żal i jeszcze raz, żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol na pol...czyli pol dnia fajnie, bylam w ciucholandzie, kupilam sobie torbe ciuchow za 10zl....potem siedzenie i rozmyslanie...lekkie ataki, jeden wiekszy gdy "przypomnialam" sobie o braku kasy, ze bardzo prawdopodobnie bede musiala sie wyprowadzic z warszawy bo nie mam pracy a nigdzie mnie nie chca...ze zostawie Mojego i wyjade...teraz jest lepiej..przegladam oferty, ogladam zdjecia znajomych ktorzy swietnie sie bawia na imprezkach.....a ja niegdzie nie wychodze...nawet gdybym chciala to i tak nie pojde. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranek z lekkimi lękami ale bez paniki.jak zwykle dzieki tabletkom po mału przechodzi

 

-- 27 sty 2013, 10:20 --

 

Poranek z lekkimi lękami ale bez paniki.jak zwykle dzieki tabletkom po mału przechodzi

 

-- 27 sty 2013, 10:21 --

 

Poranek z lekkimi lękami ale bez paniki.jak zwykle dzieki tabletkom po mału przechodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×