Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Calineczka ja też chodzę na Kustronia do psychiatry prywatnie. Do psychologa również na Kustronia ale rzadko bo prywatnie. Chodziłam na Olszówki na grupową ale dałam rady tylko tydzień ze względu na bóle głowy przez które wylądowałam w szpitalu.

Chodzi ktoś do psychologa na nfz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy ma sens chodzenie na terapię co dwa tygodnie bo koszty leczenia prywatnie są przerażające :shock: , mówią że zdrowie jest najcenniejsze. Dobrze, że na co dzień mam wsparcie najbliższych i wiele wiele pozytywnych rzeczy mnie spotyka z ich strony

ile płacisz za psychologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za psychologa 80zł więc gdybym chciała chodzić 2razy w tygodniu to 640zł poprostu mnie nie stać.Fajnie że masz w okół siebie życzliwe osoby. Bo mój facet to niebardzo rozumie.

 

-- 24 sty 2013, 00:49 --

 

Chodze do psychologa jak mnie stać nie zastanawiam się czy ma sens gdyż babka mi ładuje baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój facet czasem, aż za bardzo się o mnie troszczy, jakby moja nerwica była jakąś ciężką i nieuleczalną chorobą. Z drugiej strony bardzo często sami żartujemy z mojej "przypadłości", więc trzymamy zdrowy dystans do wszystkiego - mamy dość specyficzne poczucie humoru :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka to fajnie. Mój facet też się troszczył lecz problem w tym że ja non stop jestem na coś chora. Jak nie anemia to półpasiec, to helikobakter pyroli i gastroskopia, tarczyce wyleczyłam potem szpital i potworne bóle głowy zakończone zabiegiem przegrody gdzyż uciskała gałki oczne i dostałam ciśnienia śródgałkowego. Między czasie grypa i alergia którą obecnie przerabiam. Także chyba już się poddał.

l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam do niej numer od swojej lekarki, ale terapię będę mogła zacząć dopiero od lutego (ze względu na finanse). Trochę się boję, że nie będę potrafiła z nią rozmawiać np na intymne tematy, bo słyszałam że babka jest sporo ode mnie starsza :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czego obawiać babka naprawde jest super. Niewiem ile masz lat ale babka jest w średnim wieku. Naprawde można z nią gadać o wszystkim. Ja się przed nią otwieram i czuje się słuchana i rozumiana. Moja koleżanka z kolei bardziej jest wstydliwa i małomówna a wyszła zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×